Wpis z mikrobloga

Nic nie dorówna fikołkom robionym przez twoją.


@PolacoEsMasGrandeRobaco: i oczywiście żadnych przykładów. Jakie to oczywiste i jak łatwo was zaorać.
Objaśniam i tłumacze:
X ma folder (coby łatwiej wyszukiwać różne dewiacje) i wrzuca.
neuropa: hahaha ukryty gej bo ma
  • Odpowiedz
@niggerinthebox: Niedawno, przy okazji innego wpisu, lurkowałem za jakimiś sensownymi badaniami nt. tego słynnego anala. Okazuje się, że jak weźmie się losowo 100 kobiet z ulicy i 100 gejów, to prędzej trafi się kobietę (ok. 2/5 ogółu), która zgodzi się na pukanie w t---k niż geja, który zgodzi się na taki rodzaj seksu ok. 1/3). Okazało się też, że pod względem tego, czy w ogóle s--s analny jest w obrębie
  • Odpowiedz
@Prezes_roku: Generalnie nic mi do tego czy ktoś się ładuje w dupala, hetero czy homo, mogą sobie i tam latarnie wsadzać. Tylko po co ta fiksacja po prawej stronie? Może chcą to z siebie wyprzeć, Dawid z Naukowego Bełkotu przytaczał też info o tym że osoby konserwatywne są bardziej brzydliwe/strachliwe.
  • Odpowiedz
@niggerinthebox:

Generalnie nic mi do tego czy ktoś się ładuje w dupala, hetero czy homo, mogą sobie i tam latarnie wsadzać

Same here. Jak nikomu się krzywda nie dzieje, to kij to kogo obchodzi?

Dla mnie największe XD to "hurr durr anal to kryprogej". Nie udało mi się dotychczas uzyskać odpowiedzi, kim jest kobieta, która proponuje
  • Odpowiedz
No tak bo neuropa nie ma folderów tylko każdy obrazek szkalujący KK wyszukują na bieżąco w sieci.


@VrubeL: No ja nie mam. Mam na kompie raptem kilka zdjęć, z czego żadne nie jest tak p------e jak te wasze foldery.

Wybaczcie dzbanuszki, dopiero teraz zauważyłem, że zamiast zastanowić się nad tym czymś na zdjęciu robicie aferę o jakieś foldery xD.


@VrubeL: Trochę ci nad tym zeszło, aniołku :P
  • Odpowiedz