Wpis z mikrobloga

Ludzie mamy dwudziesty wiek, serio jeszcze kogoś dziwi ze osoby homoseksualne chcą równych praw? Masakra
  • 84
  • Odpowiedz
@ikp: XXI będzie dopiero za 81 lat. Nie wstyd ci nie znać takich podstaw? Polska edukacja to jest tragedia


Wytłumacz mi to proszę... jak( _)(°°
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: jednak udało ci się głębiej sięgnąć do dupy.

Parafrazując, to jakby w latach 80 ktoś mówił "Czemu nie wyjedziesz na zachód, jeśli chcesz mieć prawa człowieka i wolność wypowiedzi."

Osobom homoseksualnym odmawia się:
-prawa do
  • Odpowiedz
@Pociongowy: spoko spoko, zacytowałeś trolla - tzn na początku myślałem, że to troll, vide ten wiek, ale teraz jak czytam resztę postów to nie jestem taki pewien ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Maciek5000: Nie osobom homoseksualnym a związkom homoseksualnych. Tak samo jak związkom hetero bez zalegalizowania. Więc nie kurna prawa a przywileje którym obdarzono związki hetero. Więc NIE - homosie mają identyczne prawa jak reszta.
  • Odpowiedz
@Maciek5000: ej, ale możesz u notariusza (urzędnik) ustanowić dowolną osobę swoim przedstawicielem na takie okazje, ustanowić ją swoim spadkobiercą, dopisać jako dysponenta majątku bieżącego. W zasadzie upierdliwość taka sama jak przy ślubie. To że o tym nie wiesz, to już twój problem.
  • Odpowiedz
@skrobaczka: Tu nie chodzi o to co ja uważam tylko o to do czego została stwożona instytucja małżeństwa pierwotnie. Wszystkie pierdy z ślubowaniwm sobie dozgonnych wierności możesz pominąć. Wszystkie „korzyści” wynikające z przypieczętowania tego na papierze miały na celu zabezpieczać członków tak stworzonej grupy społecznej. Przy ślubie kościelnym a takich w tym kraju najwięcej Twoje pytanie jest totalnie bez sensu bo taki związek z góry zakłada, że para wyda na
  • Odpowiedz