Wpis z mikrobloga

@mielonka_tyrolska: a próbowałeś zmiany diety, oleju z wątroby dorsza (tranu), żółtka jaja raz w tygodniu lub dobrej jakości suplementów (np. Vetoskin)? Jeśli.mają zapewnioną dobrą podaż omega 3 i biotyny, to zazwyczaj mniej gubią. U mnie gubi mniej po przejściu na karmę bezzbożową z biotyną i podawaniu tranu.
  • Odpowiedz
@Catit: przez 5lat jadl codziennie te lepsze karmy, sanabell czy jakos tak, bylo tego chyba z 10 rodzajow, jakies na siersc, cos na zeby, za rozwoj jak byl maly itp. Nic to nie dawalo, kitek po prostu taki jest.Ale mimo to ma bardzo ladna i zdrowa siersc( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mielonka_tyrolska: no moja też jadła Sanabelle, jak ją brałam z hodowli, i poprawiło jej się futerko, jak odstawiłam tę karmę. To słaba karma z dobrym marketingiem, wypełniona ryżem, a kot jest ścisłym miesożercą.
  • Odpowiedz
@Catit: No z tym,że tę karmę podawałem jakieś... 7lat temu. Teraz nie wiem jak jest, wtedy była godna polecenia. Teraz kot dostaje 50/50 mięso surowe z saszetkami a suche ma zawsze. Okaz zdrowia jak na 11lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz