Wpis z mikrobloga

@HAL__9000: ta, tylko czesto mozna sie tu spotkac z wpisami, ze 'nikomu na mnie nie zalezy', 'chcialbym znalezc kogos kto by byl dla mnie oparciem', 'nikt o mnie nie pamieta', 'znikim nie mam kontaktu' itd.

A z drugiej strony wlasnie gdy ktos probuje nawiazc z taka osoba kontakt, gdy chce komus poprawic humor troska, to taka osoba reaguje na to agresja (czy to paywna czy bierna, slowna czy fizyczna, ale agresja).
@ryba_twojej_mieczty: @WiktorekS: Troskę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sorry, ale troska normika kończy się na czubku jego własnego nosa... Mój wpis miał pokazać, że normictwo nie akceptuje widocznych oznak słabości, a te pytania zawsze mają drugiego dno i między wierszami znaczą ni mniej ni więcej- nie psuj atmosfery...
@WiktorekS: Tak samo jak przegryw miał wpływ na to co go spotkało, gdzie się urodził, z jakim zestawem
@Poliorketes: moze po prostu masz zbyt duze wymagania? Powiedz czego oczekujesz od normikow w takim razie?

I jasne, ze to w jakiej rodzinie sie urodziles ustawia twoj poziom trudnosci w zyciu, ale nie determinuje go na zawsze. Moze twoj problem jest w tym ze zamiast porownywac sie do osob na podobnym pozoomie materialnym, lub po prostu spolecznym, ty porownujesz sie do ludzi znacznie bogatszych itd.

Jezeli mieszkasz na wsi, to nie