Wpis z mikrobloga

Witam. A natomiast dzisiaj odpada.... fizyka, która miała 23.13% głosów i zajmuje 8. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najmniej lubiany przez Was przedmiot szkolny. Do dzieła! ( ͡º ͜ʖ͡º)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. A natomiast dzisiaj odpada.... fizyka, która miała 23.13% głosó...

źródło: comment_IRYhrXo0s0uY3ISOQbwjFQ0DDzWEkgSo.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJMNIEJ LUBIANY PRZEDMIOT SZKOLNY:

  • j. polski 21.9% (1000)
  • geografia 8.1% (369)
  • biologia 24.5% (1120)
  • j. angielski 2.5% (113)
  • matematyka 16.0% (731)
  • historia 12.5% (571)
  • w-f 14.5% (664)

Oddanych głosów: 4568

  • 88
  • Odpowiedz
Fizyka jest ciekawa ale pewnie wielu miało nudnych nauczycieli którzy nie potrafili tego przekazać w ciekawy sposób.
  • Odpowiedz
Polski był traumatyczny przez nauczycielkę, która zamiast do terapeuty przychodziła do pracy, żeby powyżywać się na biednych uczniach, mówiąc "to moje powołanie". Wygrałam wojewódzki konkurs polonistyczny i jednocześnie miałam jedynkę na semestr. To było mistrzostwo.

O jak gardzę.
  • Odpowiedz
@oba-manigger: matma ulubiony przedmiot, w zasadzie lubilem wszystkie, najmniej biologie. Ranking: 1.matma 2.angielski 3.polski 4.wos 5.niemiecki. biologia byla jedynym przedmiotem w szkole ktory nie sprawial mi przyjemnosci. ogolnie to najbardziej denerwowalo mnie marnowanie czasu na lekcjach i to ze w klasie jest po 15 przyglupow i nauczyciel nie moze skupiac sie tylko na mnie (nauczanie indywidualne albo w mega malych grupach to goals).
  • Odpowiedz