Wpis z mikrobloga

Lubie się martwić o kogoś :) a jeśli chodzi o karyny to spoko nie muj poziom jestem niżej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kempes: Ale jak ocenie parę homo to już jestem homofobem? xD

Wstawiłeś zdjęcie prawie nagiego różala ( HAHAH, ale śmieszne dopiszmy "bekazprakaków). Masz 150 cm, okulary i biją cię w szkole, że się naśmiewasz z wyglądu innego człowieka? Więcej zrobił (Nie dla siebie), ale dla zwierząt niż ty przez całe życie zrobisz hipokryto ( )
Pobierz
źródło: comment_Yyjssd2LYf5ZqADBLO0VmrIrBSmy8HoJ.jpg
@Mr_Squno: Ocenie? Na jakiej podstawie ocenisz pare homoseksualna? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sensie - ich model związku bardzo mi się podoba, są indywidualnościami, wiec każdy inwestuje w siebie i to jest fajne? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Śmiesznie wygląda ktoś kto mówi o NORMALNOŚCI, a sam wygląda jak ojciec popisany mazakami przez dzieci podczas snu. Mnie śmieszy, ciebie nie musi.


@Kempes:hahah hipokryzja aż ci się wylewa przez gębę. Dobrze więc, ja ocenie parę homo z tatuażami i będę się z nich naśmiewał przez wygląd, a nie to, co mają w środku (czyli charakter/osobowość).

Mnie gówno obchodzi, jak ktoś wygląda, dla mnie się liczy to, co ktoś robi dla
@Mr_Squno: Nikt niczego NIE NARZUCA. Chodzi tylko żeby osoby homoseksualne miały takie same prawa jak heteroseksulane. Jak ktoś to odbiera jako NARZUCANIE IDEOLOGII to w moim odczuciu znaczy, że nie za bardzo ma poukłądane pod czaszką albo nie rozumie pojęcia IDEOLOGIA i je powtaza bezmyślnie przy każdej okazji.
@Kempes: Uuuu teraz chcesz równe prawa, jak nawet nie umiesz szanować drugiego człowieka? Oceniasz po wyglądzie, chociaż gówno wiesz o tej osobie?

Pokaż mi, gdzie są łamane prawa tych homo? Powinieneś z widłami wyskoczyć do rządzących, a nie do obywateli. Ty masz pretensje do zwykłych ludzi, którzy nie mają wpływu (na cały kraj). Hetero wchodzą ci w butach do domu i domagają się swoich praw? Jesteś homo? W porządku, ale nie
@Mr_Squno: Ale co ma szanowaie drugiej osoby do obowiązującego prawa i posiadania takich samych praw?!

Pokaż mi, gdzie są łamane prawa tych homo?

A proszę, osoby takie nie mogą zawierać związków małżeńskich i w związku z tym jak jedna z tych osób przebywa w szpitalu jej partner/partnerka nie może się dowiedzieć o stan zdrowie.

Hetero wchodzą ci w butach do domu i domagają się swoich praw?

Kiedyś tobie podobni ludzie pisali
@Poro6niec:Satanista powiadasz? To chcesz mi powiedzieć, że Wszyscy lgbt są katolikami? Różal może i jest satanistą, ale czy walczy albo narzuca swoje racje? Robi komuś krzywdę, poza samym sobą? Szanuje go za to, co robi dla zwierząt on nie zabija dla rytuału, tylko chroni i kocha zwierzęta. Dla ciebie z wygodą jest ocenić drugiego człowieka, co nie? Jak chodzi o homo, to jako pierwszy lecisz z pomocą, typowe zachowanie hipokryty.