Wpis z mikrobloga

no tak, ja wiem, że na wypoku to tylko elita siedzi i jak coś próbują to tylko z najwyższej półki. Wiem, przepraszam, że nie kupiłem browaru zrobionego przy zachodzie słońca, na północy Polski, przy akompaniamencie świerszczy, a wszystko to za 15zł/500 ml.


@przegrany_przegryw: A pij sobie co chcesz, ja pokazuje jak gówno warta jest opinia kogoś kto 'degustuje' szczochy na codzien. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ta z cukrem była dobra. Ta obecna jest gorzej niż tragiczna. Osobiście nie mogę pić (i jeść) niczego co zawiera acesulfam k i aspartam gdyż po pierwszym uczuciu smaku słodkiego pojawia się smak gorzki ale taki nie przyjemny w #!$%@?. O ile jeszcze występują pojedynczo to idzie przeżyć ale gdy obie to wręcz rzygać mi się chce. Tak więc jestem chodzącym detektorem w/w substancji w pożywieniu.
  • Odpowiedz
Jeden raz w życiu to piłem jak miałem jakieś ~10 lat, a kilka godzin później dostałem takiej sraki, że głowa mała XD Pewnie nie miało to związku, ale i tak więcej nie tknąłem tego szajsu XD


@aksal89: pewnie szczury lub ktoś brudnymi łapami dotykał góry puszki a ty napoju się czepasz.
  • Odpowiedz
@Wasky nie czepiam - pewnie to było w ogóle po jakimś żarciu, czy coś, ale mnie w głowie wytworzylo się takie skojarzenie, że nie wiem, czy kiedykolwiek więcej to piłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
:*, udowodniłeś tyle tylko, że jesteś głupi, bo jarasz się tym gównem


@przegrany_przegryw: No już stul japę z tymi swoimi płaczami. Pokazałem że znasz się tylko na szajsie dla plebsu, więc nie musisz mi teraz beczeć przez resztę dnia.
  • Odpowiedz