Wpis z mikrobloga

@Cierniostwor: @Tarec: Ale wiecie że obniżka podatku dla jednej grupy społecznej jest niezgodna z konstytucją :D ?

Co to za obniżenie podatku skoro ja kompletnie nic na tym nie zarobię bo mam 29 lat... Ja sobie jakoś poradzę ale już słyszałem jak to wygląda w zakładach pracy, przychodzi młody co się na robocie nie zna i na rękę dostanie więcej niż ten co 5-10 lat pracuje i jest
  • Odpowiedz
słyszałem jak to wygląda w zakładach pracy, przychodzi młody co się na robocie nie zna i na rękę dostanie więcej niż ten co 5-10 lat pracuje i jest 3 razy wydajniejszy :D


@sayanek: Jeśli tak jest to wina tego starego pracownika że daje się tak dymać i nie idzie po podwyżkę/ nie zmieni pracy. Co to za firma gdzie nowy pracownik dostaje tyle samo brutto co taki z 5-10 letnim
  • Odpowiedz
@sayanek: No i co z tego? Nie za bardzo rozumiem do czego zmierzasz, obniżka pit dla młodych miała dać więcej zarobić młodym, i z tego co mówisz daje czyli spełni swój cel. Jaki jest tu problem?
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: Taki że można zrozumieć jeszcze 500+ na dzieci, zasiłek na emerytów, ale wymyślać obniżkę podatków dla 1/5 społeczeństwa? kur....a z tym się nie zgodzę, w czym oni są lepsi niż my? Czyli co, skoro mam ponad 26 lat, kredyt na głowie, auto i mieszkanie na utrzymaniu to nie zasługuję na obniżkę podatku? Bo nie wpasowuje się w grupe której głosy chcą zyskać?

A pomyśl jak wesoło będzie jak ci
  • Odpowiedz
@nairoht: są określone zasady, ja też znam mnóstwo ludzi którzy nie mają.
Poza tym na jedno wychodzi czy dostaje się tą kasę teraz czy po rozliczeniu pit. Według mnie nie można porównać w ogóle 500+ dla siedzących i pierdzących w stołek, a ulgi podatkowej dla młodych pracujących osób.
  • Odpowiedz
@arteria: ale co ty pierdzielisz może cie zaskoczę ale spora część społeczeństwa ma powyżej 26 lat i my nie dostajemy nic, nie dostawaliśmy etc jedynym kryterium i zasadą tej ulgi jest wiek - więc mam sobie zabrać lat czy jak?
  • Odpowiedz
@nairoht: czytaj ze zrozumieniem... Poza tym nie, jedynym kryterium nie jest wiek, przede wszystkim trzeba pracować i to odróżnia wszelkie inne rozdawnictwo od tej ulgi, dostaje się więcej swojej własnej wypracowanej kasy.
  • Odpowiedz