Wpis z mikrobloga

#ps4 #fifa19 #fut #squadbattles #easucks

Nie wiem co miało na myśli EA robiąc punktację.
730 ptk poziom amator 3:0
773 ptk poziom nowicjusz 8:0
Sprawdzę jeszcze zaraz poziom zawodowiec ale wychodzi na to że nie ma co się męczyć z wyższym poziomem i jeśli chcemy nabić punkty to wystarczy na amatorze strzelić min 5 bramek co jest dość łatwe. Ciekawe czy tym sposobem doczołgam się do elita2.
Znacie jeszcze jakieś "kwiatki" by nabić punkty?
RidgeForrester - #ps4 #fifa19 #fut #squadbattles #easucks

Nie wiem co miało na myśli...

źródło: comment_iA1GBOX5HbFSzLUz0DE7VfvLbF4iwJEn.jpg

Pobierz
  • 14
@Kalypsoo najłatwiejszy to jest początkujący. Na amatorze najsłynniejszy zespół już coś tam atakuje. Na nowicjuszy i przegrać można. Zawodowiec - tu już są schody. Klasa światowa - z moim skillem na bank nie z zespołami że zgraniem 90
@dulux23 teraz na szybko zagrałem jeszcze jeden mecz na amatorze wygrałem 9:0 i mam 775 ptk (wtedy 773) przeciwnik teraz sporo słabszy więc raczej dla wszystkich jest taka sama punktacja a jedynie poziom powoduje różnice
@RidgeForrester: punkty dostajesz za ilość strzelonych goli - najwięcej dostaje się za 5 strzleonych, za czyste konto lub minusowe za stracone bramki. Do tego dochodzą punkty za umiejętności tj. używanie tricków i zwodów i wychodzi jakiś tam symaryczny wynik ;) Ja gram zazwyczaj na legendarnym i w zależności jak pójdzie dostaje się po 1.8-2.3k pkt chyba. Dawno nie grałam, więc już dokładnie nie pamiętam.
@RidgeForrester: ze strony ea tak to ponazywali:

Poniższy wzór znajduje zastosowanie wyłącznie w przypadku wygranych w trybie Squad Battles.

[ ( Premia za wygraną uwzględniająca ocenę zespołu + wynik meczu + premia za umiejętności ) * meczowy modyfikator za poziom trudności ] + ( bramki strzelone * bramkowy modyfikator za poziom trudności )

Poniżej znajdziesz sposób ustalania poszczególnych wartości:


Premia za wygraną uwzględniająca ocenę zespołu:

Ta wartość jest wyliczana na podstawie
@Roxi5017 spoko, raz jeszcze dzięki. W opisie mowa o monetach ale pewnie wpływa tak samo na liczenie punktów do statystyk. Moim zdaniem różnica między poziomami powinna być wieksza

@-pafel elite to ja wbijam ale chcę elite 2 a czasu nie mam na tyle żeby grać tyle meczów. Sposób spoko