Wpis z mikrobloga

Ja kupuję w New Yorkerze, jakoś lepiej znoszą prania i są 2x tańsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vizori: Kupię na próbę, tylko muszę iść osobiście, bo ich strona to jakieś nieporozumienie.

H&M ale z serii premium, te po 59 zł. Bardzo dobrej jakości, moje po 4 praniach są jak nowe (granatowa i czarna)


@niezwornowazony: Chyba niestety tak się skończy. Troche się to minie z ideą która
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Luks_x: Tak, heavy sa grubsze, używam i polecam.
Co do kroju to te są zwykłe proste, nie slimy. Za inny krój nie biorę odpowiedzialności ;)
  • Odpowiedz
@Flissek: Przy zakładaniu konta u nich, wysłali potwierdzenie założenia konta na e-mail wraz z moim hasłem plain textem. To raczej nie świadczy dobrze o poziomie bezpieczeństwa ich sklepu ;-) Chyba następnym razem skorzystam z pośrednictwa Allegro.
  • Odpowiedz
@Flissek: Dam na pewno. Ciekawi mnie materiał, czy po prostu gramatura nie będzie za duża, bo to pewnie też wpływa na przewiewność i komfort użytkowania. Ale te v-necki są na 180g, 100% bawełna. Te z H&M mają domieszkę poliestru dla elastyczności, co w sumie nadaje im fajny w dotyku efekt (do dwóch prań niestety). Mam nadzieję, że te slim v-necki na stałe zagoszczą w mojej szafie ;-)
  • Odpowiedz
@tomala92: Z miesiąc już będzie, jak je mam, ale dopiero może 3 lub 4 z nich miałem raz na sobie i są po jednym praniu, więc jeszcze z 3-4 prania by się przydało, by móc ocenić jakość i trwałość. Ogólnie te zwykłe, bez "serka" są faktycznie dość szerokie, taki typowy regular. Ale te w serek, v-neck, w wersji slim są bardzo fajne pod względem kroju - może ten v-neck mógłby być
  • Odpowiedz