Wpis z mikrobloga

Depresja u kobiet nie istnieje, kiedys loszka mi mowila , ze niby miala depresje i w tym czasie :
jezdzila na kocerty , miala chlopakow roznych , pila alko i jarala ziulko z kolezaneczkami , nie chodzila do szkoly .

To ja chcialbym miec takie zycie jak baby maja swoja "depresje" xD

#przegryw #derpesja #takaprawda #bekazrozowychpaskow
CzerstwaBulka - Depresja u kobiet nie istnieje, kiedys loszka mi mowila , ze niby mia...

źródło: comment_rurapPELTKCmzOSU1iDv47f9jFhs1x35.jpg

Pobierz
  • 77
@CzerstwaBulka Faktem jest, że pojęcie depresja jest zdecydowanie nadużywane :) Ale z drugiej strony myślę, że chyba lepiej żeby ludzie swobodnie wypowiadali się o swoim samopoczuciu bo rośnie świadomość w społeczeństwie, dla pokolenia moich rodziców ~50 lat to wciąż straszne tabu, statystyki samobójstw wśród mężczyzn ładnie (lub nieładnie) to obrazują
@przegrany_przegryw:

Lęki odkąd pamiętam, fobia społeczna też, depresja od 11 roku życia, #!$%@? życie, bo nic ze szkoły nie wyniosłem skoro byłem tak bardzo zaburzony, gotowość na samobójstwo 21 rok życia, #!$%@? leków od 9 lat, przerobienie 10 leków, chodzenie na różne terapie przez rok czasu.


Nie zesraj się. Z taką pogardą dla drugiego człowieka nie zasługujesz na lepsze życie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)