Wpis z mikrobloga

@kamil_snk: Jak chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kzxx: Ciutkę słabiej, jak w MPK, tabor oczywiście też starszy i bardziej zmęczony (np. na stanie są bodajże 4 identyczne tam 14- czy 15-metrowe MAN-y i w każdym silnik inaczej się odpala ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale jeździ i nie zostawia śladów na drodze, no i robota duuuużo luźniejsza. Nie ma rygoru odnośnie
  • Odpowiedz
@Pangia: też mi się zawsze podobała praca kierowcy autobusu, zawsze jak jadę miejskim solarisem na prund to siadam obok kierowcy żeby poobserwować deskę xD
W sumie to od dłuższego czasu chodzi mi po głowie robić prawko albo C albo D. W tamtym roku #!$%@?łem po całości, bo mogłem sobie za free zrobić C + kwalifikację ()
  • Odpowiedz
@Pangia: Już nawet pomijając kasę. Do tej pory sobie pluję w brodę, że sobie znalazłem wymówkę, że jak zacznę prawko pod koniec sierpnia to nie wyrobię się przed rozpoczęciem roku akademickiego :/
  • Odpowiedz
@krabozwierz: A to i tak jak będziesz robił prywatnie, to sobie przynajmniej godziny z instruktorem dostosujesz jak ci będzie pasowało, z programu to masz ustalone z góry, kiedy masz przychodzić.
  • Odpowiedz
@Pangia: Wtedy to i tak by mi to zwisało, bo siedziałem na bezrobociu i oprócz nawijania rowerem kilometrów na opony nie miałem nic do roboty, a z instruktorem to pewnie jak z gumą od majtek - byłby elastyczny xD
  • Odpowiedz
@krabozwierz: No z zasady dużo łatwiej jest, jak nie masz problemu z jazdami od 5:00 czy 6:00, bo jakbyś miał sobie dopasowywać w późniejszych godzinach to już byłoby ciężko. Ale to też zależy, ilu ludzi robi kurs.
  • Odpowiedz