Wpis z mikrobloga

Dołączyłem do pełnoprawnych Mirków na #motocykle ( ͡° ͜ʖ ͡°).


Po opłaceniu online na info-car.pl trzeba jeszcze do urzędu popidylać czy co? Gdzieś wyczytałem, że trzeba wyrazić pisemną chęć produkcji dokumentu... Wniosek o wydanie przecież na początku składałem.
Jak to teraz jest?

kabaret10 - Dołączyłem do pełnoprawnych Mirków na #motocykle ( ͡° ͜ʖ ͡°).
SPOILER

...

źródło: comment_af60UHTCiQEotMITDu6sqq1l7P3qk3KH.jpg

Pobierz
  • 8
@apee: zdawalnosc moim zdaniem uzasadniona. Ja mam 10kkm nabite na Moto. Gościu widział że wszystko robię na akord, na mieście 4 zakręty w prawo zrobiłem xD.
Niektórych na Moto bym nie wpuścił jak oglądałem ich wyczyny.
@gaily:
Poznań
@kabaret10: w tym tygodniu sam odebrałem prawko, zadzwoniłem do urzędu z takim samym pytaniem to kobieta mi powiedziała że przecież wyrazalem zgodę na początku i teraz mam tylko zanieść dowód wpłaty (w moim urzędzie nie było możliwości płatności online) poszedłem do urzędu, zapłaciłem karta a po tygodniu odebrałem prawko. ( )
Sprawdź status pkk. Tam są bieżące informacje o tym co się dzieje z Twoim prawkiem
@kabaret10: musisz iść do urzędu i zapłacić za prawko. Wtedy to jest jednoznaczne z chęcią wydruku prawka. Jak zapłacisz online to nie wiedzą czy mają drukować czy nie więc i tak musisz tam jechać osobiście. Po to jest to zrobione bo oni nie wiedzą czy np. nie będziesz zdawał na inną kategorię.
#infocar dla innych
@ethics: a więc tak: Zdalny sposób na przekazanie dokumentu do produkcji:
1. Po zdaniu na prawo jazdy należy uiścić opłatę np: przez info-car.pl.
2. W ciągu 24-48h po zaksięgowaniu wpłaty przez księgową otrzymasz emial, w załączeniu będzie plik potwierdzenia basket.pdf.
3. Czekasz na status o pobraniu PKK przez starostwo - patrz status PKK na info-car.pl

PKK zostało przyjęte przez wydział komunikacji

4. Wysyłasz potwierdzenie na adres email wydziału