Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Podobno nie ma głupich pytań...
Chce ulepszyć bron w #monsterhunter world dokładnie chce dostać Kościaną siłówke III
Pokazuje mi że potrzebuję
Kość potwora x 2
Pradawna kość x1
Kolo ikonki czerwonej skrzynki mam 6 czyli rozumiem że w skrzyni przedmiotów mam tyle tych przedmiotów ale nie przy sobie?
Jak idę wziąć te rzeczy ze skrzyni (rozumiem że muszę mieć te przedmioty przy sobie a nie w skrzyni) to nigdzie ich nie ma są wszystkie pierdoły jak zioła itp ale nie ma części potworów...
Jak wchodzę w sprzedaj przedmioty to widzę części potworów...

Ok może jestem idiotą i tego nie widzę ale gdzie w zarządzaj przedmiotami są części potworów...?
Pobierz dancap - Podobno nie ma głupich pytań... 
Chce ulepszyć bron w #monsterhunter world d...
źródło: comment_w8KeVUfMJXjO4DlAtaqrB2Gj6aEomc1x.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Trochę nie łapie tego ulepszania...
Skoro pokazuje mi, że w skrzyni mam potrzebne przedmioty do ulepszenia to nie może ich pobrać automatycznie? I czemu jest napisane "nie można ulepszyć do tego stanu"?
Kolo ikonki czerwonej skrzynki mam 6 czyli rozumiem że w skrzyni przedmiotów mam tyle tych przedmiotów ale nie przy sobie?


@dancap: no ta zielona skrzynia to itemy w przy tobie, a czerwona skrzynia to itemy w schowku

rozumiem że muszę mieć te przedmioty przy sobie a nie w skrzyni


@dancap: nie, jak masz potrzebne składniki to idziesz do kowala, ulepszasz i tyle
"nie można ulepszyć do tego stanu"?


@dancap: a masz ulepszoną broń do poziomu wcześniej? Jak chcesz mieć poziom III to najpierw musisz wykuć podstawową broń i po kolei ją ulepszać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cyrkon: z tego co rozumiem to ta ikonka-skrzynka to info ze mam tę broń w skrzyni. Ikonka E oznacza że mam te broń przy sobie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cyrkon: kupię jeszcze raz bronię które są na pierwszym poziomie sprawdzę z nimi czy mogę je ulepszyć. Mimo wszystko dzięki za rady...