Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki!
Moja mama trafiła do szpitala i będzie miała usuwany migdałek na którym pojawiło się coś niepokojącego.
Gdy będę ją odwiedzał w szpitalu chciałem zrobić jej miły prezent i odnaleźć dla niej kasetę peruwiańskiego zespołu Inkanto Passion.
Kiedyś lata temu gdy jeszcze byłem smarkiem kupiła sobie taką gdzieś nad polskim morzem i uwielbiała tą muzykę.
Zresztą ja też uważałem że jest niesamowita.
Dużo później bo już po maturze pojechałem do ośrodka wypoczynkowego w borach Tucholskich pracować za barem.
Oczywiście nocleg i wyżywienie na miejscu.
Za pozwoleniem wziąłem ze sobą boomboxa brata a w środku akurat była ta kaseta.
Nawet nie wiedziałem że tam była bo non stop leciał wtedy Feel z płyty (wiem wiem ale proszę nie skreślaj mnie i czytaj dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Niestety do ekipy dołączył jakiś czas później pewien tańczący breakdance #!$%@? który odbił mi laskę do której wtedy podbijałem i na dodatek była ona jego kuzynką podobno XD a co najgorsze jak ją odbił pewien budowlaniec który był tam w delegacji a ten z zazdrości wygadał jej że nowy fuckfriend z którym najwidoczniej liczyła na więcej ma żonę to się zrobiła niezła chryja i kilka dni temu gdy wróciłem późno z pracy za barem gnoja już nie było, boomboxa z kasetą w środku też i paru innych rzeczy...
Myślałem że #!$%@? rozniosę i nawet udaliśmy się na polowanie jak jacyś #!$%@? indianie kajakami do konkurencyjnego ośródka.
Niestety wymknął się na dobre. Nawet po wakacjach osobiście pojechałem do domu jego rodziców ale gnojek był jakimś wagabundą i gdzieś niby znowu zniknął i widziałem po rodzicach że same z nim kłopoty mieli.
Jeśli to czytasz gnoju to mam nadzieję że się w końcu połamałeś od tego breakdanca
No ale dobra bo odbiegam od tematu.

I tutaj pojawia się moje pytanie. Czy ktoś najlepiej w okolicach Trójmiasta (operacja będzie 14 a 13 przyjęcie i wtedy chciałbym odwiedzić mamę z wolkmanem więc niewiele czasu zostało) ma kasetę tego zespołu? Zdjęcie zamieszczam niżej i zależałoby mi na identycznej kasecie!

Co najgorsze kupiłem na allegro przed chwilą taką ale sprzedający jest z Katowic i na dodatek ma urlop do 18 sierpnia!!!

Pomóżcie!!!

#pomocy #kasety #muzyka #peru #audiofile #audio #pomagajzwykopem #trojmiasto
#gdynia #gdansk #zalesie
#niepasta
J.....u - Drogie Mirki i Mirabelki! 
Moja mama trafiła do szpitala i będzie miała us...

źródło: comment_BYYvoMppSWKPoLKAcUyQEmWS54GB7k9D.jpg

Pobierz
  • 5