Wpis z mikrobloga

Od dluzszego czasu widze ze nie kazdy z was wie ze takie cos istnieje

Adblock Plus – rozszerzenie dla przeglądarek internetowych umożliwiające blokowanie wyświetlania reklam. Adblock Plus istnieje w wersjach dla przeglądarek Firefox (najczęściej pobierany), Opera, Google Chrome, Safari, Internet Explorer, dla systemu Android oraz dla klienta poczty elektronicznej Mozilla Thunderbird.

#patostreamy
#kononowicz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zagmadfany2: na kompie mam powłączane wszelkie zabezpieczenia przed reklamami, ale co z aplikacją YT na urządzeniach mobilnych? Ja nie oglądam filmów w przeglądarce tylko w apce i tutaj wg. stanu mojej wiedzy nie ma narzędzia, które umożliwiałoby blokadę reklam - bezpośrednio w apce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zagmadfany2: a orientujesz się czy istnieje narzędzie, które uniemożliwia zliczanie wyświetleń danego filmu? Czy może tryb incognito tak działa?
  • Odpowiedz
@Alzena: @Analfighter: Istnieje coś takiego. Do blokowania reklam na androidzie stosuje się ad away. Jednak wymaga to uprawnień root. Ewentualnie Firefoxa z wgranym ublockiem. Co do yt to sprawa jest prosta wystarczy zainstalować nieoficjalna wersję taka jak np OgTube i też nie ma reklam.
  • Odpowiedz