Wpis z mikrobloga

Wszystko byłem w stanie #!$%@? zrozumieć.
Kawa piernikowa tam za 100zł za 100g, białko 2x droższe itd.
Ale #!$%@? 100zł za 675g kreatyny mono i to jeszcze promka bo normalnie 120zł?

To chyba nawet Jerzy Zięba aż tak niewalił w #!$%@? z cenami xD
Dla porównania kreatyna z KFD 500g za 24zł...
https://sklep.kfd.pl/kfd-premium-creatine-500-g-kreatyna-monohydrat-p-4139.html

Można i taniej jak ktoś ma kod rabatowy, xD
#silownia #mikrokoksy #dieta #warszawskikoks
Estetykatopodstawa - Wszystko byłem w stanie #!$%@? zrozumieć.
Kawa piernikowa tam z...

źródło: comment_iC6cDdWW6fGuEAoTjFnAYHzYi6MbI67K.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@aks_762: nie 15, a 40zł jeśli porównujemy WPC.
Czy 2 razy więcej. I ja tutaj porównuje do naprawdę dobrej jakościowo odżywki WPC.
Możemy zawsze porównać do np. Mlekovity 15kg za 3xx zł.
Wtedy sam sobie policz jak bardzo WK wali w #!$%@? na cenach.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: z czym porownujesz? ja porownuje wk vs. prozis - wk 81 pln za kg, prozis 65. o, jeszcze jedna bardzo wazna rzecz - asortyment sklepu. jesli moge kupic wszystko w jednym miejscu, to wole zaplacic te pare pln wiecej, bo znowu - oszczedzam czas (duzo czasu) wzgledem sytuacji, gdy chodze po 10 sklepach i w kazdym zamawiam jedna najtansza rzecz (pewnie wtedy nie bede mial darmowej przesylki i na tym
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: no rozumiem, do kfd i sfd jakos nie mam przekonania, bo boje sie, ze jakosc nie bedzie najwyższa. trochę to dla mnie jest jak te marki własne supermarketów typu tesco czy bied-dronka. może się mylę. w sumie może warto to kfd spróbować, bo widzialem na yt jakies porownanie na tym kanale, co technik ocenia suple
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: "Ich" sosy zero są spoko. Czekolada Milka to jedyny sos zero czekoladowy który mi smakował, ale już czeko-masło orzechowe czy jakoś tak już było słabe. Na resztę supli to nawet nie patrzę bo cebula mozno u mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Chyba nie rozumiesz podstaw ekonomi... Są ludzie zdolni kupować za tyle to sprzedają. Oni wyrobili sobie markę i grono wiernych fanów za to się płaci a nie za sam produkt (siła marketingu). Puki co jeszcze mamy kapitalizm i możesz sobie kupić na kfd.
Ten sam typ buldupienia co z cenami iPhon'a, sprzedają za tyle bo mogą XD
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: A najlepsze ze pamietam jak na swoich pierwszych filmikach w jakimś kurna 2014 to opowiadali wszyscy zgodnie ze każda kreatyna jest taka sama wiec nie ma sensu kupowac droższych
  • Odpowiedz