Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od poniedziałku 12.08 do niedzieli 18.08 ruszamy z akcją NA POMOC PADOM :) Cena naprawy wszelkich usterek w kontrolerach PS4 / X1 / X360 / PS3 zostaje obniżona:

- wymiana analoga - 40 zł
- wymiana przycisków L1/R1 LB/RB - 40 zł
- naprawa każdego innego przycisku w padzie nie wspomnianego wyżej - 40 zł
- pełne czyszczenie zalanego i klejącego się pada - 50 zł
- wymiana portu ładowania / gniazda słuchawkowego - 40 zł

Ceny na pozostałe usterki również zostają obniżone.

I najważniejsza informacja - pady oddane w punkcie Dąbrowa Górnicza robimy NA POCZEKANIU. Nie musisz więc zostawiać swojego kontrolera i czekać tydzień. Pady przyjęte w punkcie Katowice, Olkusz oraz wysyłkowo będą naprawiane normalnym trybem (2-3 dni robocze).

Zbliża nam się sezon na gaming począwszy od premiery FIFY 20 we wrześniu. Często dopiero wtedy każdy z nas przypomina sobie, że przecież pad jest uszkodzony, postać sama chodzi w grze, ekran wariuje. Jest to dobry moment aby ogarnąć takie usterki.

W naprawach padów możemy śmiało nazwać siebie ekspertami. W naszej historii serwisu przerobiliśmy już każdą możliwą usterkę oraz postawiliśmy na nogi setki padów naszych klientów. Jeśli i Twój jest uszkodzony, czekamy na niego!

#ps4 #xboxone #ps3 #xbox360 #serwiskonsol #xgamecenter #gry
xgamecenter_pl - Cześć Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od poniedziałku 12.08 do niedzieli 18.08 ru...

źródło: comment_XGBxaohG653FnZJmcx96XDVCckrYgnuF.jpg

Pobierz
  • 14
@xgamecenter_pl: a da się we własnym zakresie naprawić takie coś, że lewy analog mi bardzo delikatnie schodzi w jedną stronę? widać to np w ets 2, jak się delikatnie kierownica obraca, muszę większą martwą strefę ustawić
@xgamecenter_pl: no ja mam niedzialajacego pada. Kupiłem go już niedzialajacego. Prawdopodobnie ma źle dobrana płytkę z gniazdem ładowania do płyty głównej (ktoś próbował naprawiać)
Sam zamówiłem z Ali taka płytkę z gniazdem ale chyba znów zła. (udało mi się jakoś przez chwilę naładować pada i reszta raczej sprawna)
Pomożecie? Bo już nie chce mi się samemu z tym bawić.
Jak wygląda opcja wysyłkowa? Jestem z Warszawy, tu nie macie punktu?
@xgamecenter_pl: Sprzedajecie części zamienne? Chodzi mi o osłonki z rączek z pada Xbox One Elite. Zeszły mi gumki z nich i wolałbym sobie jakieś nowe ogarnąć, zamiast ściągać scufy z UK.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HaPPe: można spróbować wyczyścić. Rozbierasz pada a tam przy analogach są takie plastikowe prostokącik (pewnie potencjometr) odchylasz delikatnie od analoga, wyciągasz mechanizm czyścisz i składasz. Jak to nie pomoże to wtedy na serwis i wymiana analoga na drugi. Samemu też się da to zrobić ale trzeba umieć lutować i mieć czym to zalutować ;)
"montujecie oryginalne analogi sony czy ten chinski szajs z aliexpress/allegro na ktorym sie nie da grac? "
@uhceiP: montujemy oryginalne analogi. Po wymianie nie czujesz różnicy

"A robiecie kompleksowe czyszczenie ps4? Wentylator, kurz, termopady itp? Ile?"
@EstradaOrNada: komplet 150 zł

@hwo: niestety nie mamy takich osłonek w sprzedaży

@PanKabaczek: nie mamy niestety jeszcze punktu w Warszawie a usterkę jesteśmy w stanie ogarnąć. Wysyłasz do nas przesyłkę poleconą zwykłą