Wpis z mikrobloga

Mam chwile załamania
4 #!$%@? rok #budujzwykopem dom i #!$%@? końca nie widać
Niby już mieszkam niby żyje się już dwa lata ale od wyobrażeń j założeń jeszcze całe lata świetlne
4 lata #!$%@? na ten #!$%@? dom każdy grosz wszystkiego sobie odmawiam
#!$%@? każdy jeden krok w przód kosztuje w #!$%@? bo to #!$%@? #!$%@? domek - chcesz zrobić 4m żywopłotu - #!$%@? #!$%@? 500pln żeby był efekt a i to mało
Nie mam siły i mam chyba początki #depresja
  • 22
@skurvol_Dominik: współczuje, ale z drugiej strony po #!$%@? budowałeś dom skoro dobrze wiedziałeś, że trzeba ciągle w niego pakować hajs? Tak będzie całe życie. Naprawa tego, tamtego, nowy dach, odświeżenie elewacji etc. Skoro Twoje zarobki na to nie pozwalały dlaczego nie kupiłeś mieszkania?
@WarmWeather: Nie narzekam na hajs tylko na skale wyzeczen kosztem kredytu na 30 lat - po prostu jest to bardzo ciężkie i dużo kosztuje psychicznie i fizycznie bo opróczbudowy tez trzeba żyć i zapewnić byt rodzinie a możliwości zarobku są ograniczone
Nie no problemem jest to ze widzę te „inspiracje” na tych #!$%@? pinterestach instagramach , widzę dookoła domy wypcykowAne , z pięknymi ogrodami itd - samemu ni #!$%@? nie zrobisz bo nie jesteś ekspertem od wszystkiego , idziesz do firmy to #!$%@? koszty takie ze idź pan w #!$%@? i to dobija po prostu
@skurvol_Dominik: Ziomus, nie gadamy o malowaniu tylko o montażu xD ja mimo wszystko pomalowałbym przed montażem. Jak jeszcze nic do malowania nie kupiłeś to polecam z całego serduszka Kopmanss olej, gąbka / flanelka przeciągniesz raz i ciuciu.
@skurvol_Dominik: czy moze byc tak, ze ten dom jest dla Ciebie za drogi? Jako wlasciciel starasz sie pewnie wszystko zrobic na "cycus-glancus" i pewnie bierzesz drozsze materialy. Wcale bym Ci sie nie dziwil, bo robilbym tak samo. Problem polega jednak na tym, ze jak Cie stac to wezmiesz firme, ktora Ci to zrobi. Jak Cie nie stac, to wszystko idzie wolno, jak krew z nosa, bo musisz to zrobic samemu i
@pokey: Wprowadzałem sie to miałem wydane 115k od piachu
Wykończenie miałem parter w wersji podstawowej
Łazienka kuchnia salon
Potem przestałem liczyć bo na więcej sobie pozwalałem i pozwalałem sobie na droższe rzeczy
Nie jest on dla mnie za drogi po prostu nie idzie to tak szybko jak bym chciał


@skurvol_Dominik: czyli musisz obnizyc swoje oczekiwania do swoich standardow finansowych i wszystko bedzie ok. Ale tak bez hejtu po prostu proponuje zwiekszyc swoje zarobki to rzeczy beda posuwac sie szybciej