Wpis z mikrobloga

Jak zamknąć komuś stronę internetowa?
Zajrzałam dzis na tego Lurkera o którym wszyscy tak mówią. Moja ocena — siedlisko rasizmu.
Moderacja nikogo nie banuje, mimo iż zgłosiłam wszystkie posty, które obrażają moje uczucia. Konserwy sobie bezkarnie swoje opinie przekazują. Zaprosilam moda na discorda, aby latwiej bylo zglaszac...nie chcial ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kiedy pisałam, ze Wykop to prywatna firma i niech sobie konserwy własny portal założą nie to miałam na myśli….( ͡° ʖ̯ ͡°)
#lurker #rasizm #bigoteria #internet #kiciochpyta #neuropa #4konserwy
bayonetta112 - Jak zamknąć komuś stronę internetowa?
Zajrzałam dzis na tego Lurkera ...

źródło: comment_E4EyDuZgnrO9AVgYPyonGpXd5ADGAv64.jpg

Pobierz
  • 26
@SamiecOmega: ale ja zwalczam faszyzm. Nawet mi tel Lurker by nie przeszkadzal, gdyby ludzie na nim pisali odpowiednie rzeczy. Moge za darmo zostac modem i odpowiednio i bezstronnie modyfikowac wpisy aby nie bylo w nich rasizmu i anty-lgbtizmu
@bayonetta112: Dam Ci pro tipa. Jak posty na jakimś portalu "obrażają Twoje uczucia" to po prostu go nie odwiedzaj. W dzisiejszym świecie ludzie nie mają za grosz instynktu samozachowawczego. Coś go obraża, nie podoba mu się etc, to zamiast to olać i skupić się na innych rzeczach, które nie wzbudzają w nim takich emocji, to to roztrząsa. Jak parzy mnie ogień z ogniska, to do niego nie wchodzę, tylko się odsuwam.
Naprawdę przejmujesz się stroną, która ma może ze 100 użytkowników i zdechnie jak strimi, czy inne bzdury? :D


@Vasek: ale oni pisza o Jordanie Petersenie i krytykuja LGBT. Nie mozemy sobie na to pozwolic w 2019.
Na wykopie wystarczy, ze pokaze wpis anty - lgbt i szybciutko znika a tam jak w lesie ( ͡° ʖ̯ ͡°)