Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nicari: też mam z tym problem bo przeważnie wstaje pierwszy, przyzwyczajenie po paru latach pracy na 6 rano. Zależy u kogo jestem jak u dobrych znajomych to idę sobie kawę zrobić albo browara na kaca i posiedzieć w kuchni na tel, albo tv włączyć tylko cicho żeby nie budzić reszty. A tak to przeglądanie internetow do czasu aż się jeszcze jakaś jedna osoba nie obudzi.
  • Odpowiedz
@nicari: wyobraźcie sobie, przyjeżdża kolega do mojego niebieskiego na noc, a rano oboje budzimy się razem z tym kolegą i gapimy na siebie jak debile bo nie ma o czym gadać, a mój niebieski obok chrapie dalej. To dopiero niezręczna sytuacja XD
  • Odpowiedz
  • 13
@nicari kiedyś nocowala koleżanka z chłopakiem, ona wstała o 8 bo musiala coś załatwić i sobie poszla, a tego glupka musiałam budzic chyba o 12, bo za 2-3 h rodzice mieli wracać xD spal w salonie, najpierw glosno chodziłam po kuchni stukalam szafkami, nic, potem kot zaczal wyc na dworze, to musialam wejść tam gdzie spal zeby wpuscic darmozjada, podniosłam przy tym rolety wszystkie, a ten nic xD cholera zaczelamjuz sprzatac chate
  • Odpowiedz