Wpis z mikrobloga

@ratka6: a ja jeszcze do tego przypadku zawolam kolegę @thewickerman88
Spójrz, proszę kolego na efekt końcowy. Niedawno rozmawialiśmy na tagu o chromowaniu kopert. Trochę tego "efektu plasteliny" również tutaj widać (przy uszach).
Absolutnie nie krytykuje pracy Pana zegarmajstra. Jeśli porównać stan zegarka "przed i po" to jest wyśmienicie. Myślę tutaj pod kątem tego, czy polecać Pana zegarmajstra do takich robót.

@ratka6: super, że robisz dziadkowibtaką niespodziankę. Daj znać jaka była
@AllieCaulfield: Tu nie wygląda aż tak źle bo kształt koperty prosty i bez udziwnień więc uwalone krawędzi aż tak nie rażą. Osobiście tego nie lubię i tyle.
Tarcza bardzo ładnie wyczyszczona :) luma za to tragedia. Taki zegarmistrzowski standard-nikt nie ma proszku albo jak mają to jakieś gówno z przed 30 lat które nie świeci,wygląda jak lekko zabarwiony gips a podczas nakładania jeszcze potrafią to zabrudzić :/
@thewickerman88: tarcza rzeczywiście bardzo ładnie zrobiona. Ja chyba jeszcze popracowalbym nad wskazówkami. Nawet wymienić na "nowe z epoki". Niektórzy mówią, że ładnie jak patina na wskazówkach, jak dla mnie to trochę kiepsko, że tarcza oczyszczona, indeksy ładnie a wskazówki stare. Tak czy owak polecamy Pana zagarmajstra?? Cenowo ładnie się zachował.
@AllieCaulfield: Z tego co słyszałem to go wszyscy na forach chwalą więc myślę że polecać można ;)
Co do wskazówek może pomogłaby lekka polerka, chyba tylko sekundowa wygląda bardzo brzydko jakby w ogóle nie czyszczona. Godzinowa i minutowa są raczej ok tylko mają wepchniętą brudną lumę. (też mi się zdarzyło dostać takie wskazówki od zegarmistrza). Sam kiedyś testowałem lumę na starej chińskiej tarczy, była tania a świeci ładnie i wygląda o
thewickerman88 - @AllieCaulfield: Z tego co słyszałem to go wszyscy na forach chwalą ...

źródło: comment_a921EG3SrXp2ffs9BjABTYtS9cIY6EIi.jpg

Pobierz