Wpis z mikrobloga

#pomocy #kiciochpyta #wypadek #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #samochody

Mirki jak powiedzieć matce, że skasowałem drugi samochód w ciągu miesiąca?
Dodam jeszcze, że od paru miesięcy matka wie, że regularnie ćpam.
Jechałem trzeźwy, po materiał. Autostrada, 150 na blacie, most na #knurow, coś zaczyna #!$%@?ć w nadkolu, wypożyczony #passat. Odwracam sie, zeby zerknąć czy coś odpadło, odwracam sie z powrotem, auto już mi zjeżdża, panika, próbuje odbić, ale wpadam w poślizg. próbuję założyć kontrę, ale wciśnięte hamulce ciągną mnie na barierkę, zahaczam, obrót, drugi. Na całe szczęście było pusto, więc nie uszkodziłem żadnego auta, ani nikomu nic się nie stało.
Trochę się cykam jej powiedzieć. Nie wiem jak to zniesie, już i tak jej cierpliwość, i nerwy są mocno nadszarpnięte.
addicted_traplord - #pomocy #kiciochpyta #wypadek #narkotykizawszespoko #narkotykinie...

źródło: comment_edyuXJ85g5pN3DhFAd6QpnZxgHhuh8Ir.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@addicted_traplord: We krwi najkrócej wykrywana jest kokaina, ale to i tak około 48 godzin, nie mówiąc o zielsku bo to nawet do 2 tygodni. Więc jeżeli brałeś coś dzień wcześniej, albo nawet i dwa to w przypadku badania krwi i tak wyjdzie jakbyś był pod wpływem. Musisz mieć tego świadomość, a przede wszystkim musisz przestać być bezmyślnym dzbanem. To że dostaniesz #!$%@? od matki nieodpowiedzialny bachorze to najmniejsza z możliwych
  • Odpowiedz