Wpis z mikrobloga

@Kempes: Przecież ten zwiastun nomen omen zwiastuje srogi paździerz. Przecież to będzie #!$%@? niż botoks. Żenady po tym trajlerze nie mogę rozchodzić, a poszedłem za Władywostok

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kempes: a tu jest opowiedz opozycji demokratycznej, jaki ten film śmieszny hahaha już widzę jak kodwcy będą się brqndzlowac do tego gówna i mówić jakim to Vega jest wielkim reżyserem do tego będą wszystkich namawiać do pójścia do kina żeby pokazać wstrętnemu Kaczorowi i wykazać się swoją postawa, pewnie będą chwalić się ile to razy byli na filmie, może też będą placic innym za bilety? Pluje. A Vege szanuje za to
Pobierz
źródło: comment_ETwrwSAlMeoKYKZkNSW4hSoWSjyHImal.jpg
@Ama-gi Ale swoją fascynację, jak to ładnie ująłeś, "brandzlowaniem się" to ty zachowaj dla swojego lekarza specjalisty i nie chwal się tym na forum publicznym.
@Kempes: przecież to będzie bazujący na najniższych instynktach gniot, ludzie pójdą, wypchają Paprykowi kieszeń, pośmieją się i wrócą do domu aby następnie dalej głosować na pierwowzory postaci. Najbardziej jednak żenujące w tym wszystkim jest to, że masa publicystów nieprzychylnych rządowi, których uważałem za poważnych ludzi, myślała że Vega nakręci wspaniały pamflet który zatrzęsie posadami polskiej polityki i zmieni władzę na jesieni xD
@kidnice Wszyscy wiedzę jakie Vega kręci filmy i nie widziałem, tak jak sugerujesz, ŻADNEGO publicysty nieprzychylnego rządowi, który uważa że Vega kręci wspaniały film.
@Kempes: byli tacy, np. pamiętam że Majmurek pisał o Vedze jako "wieszczu klasy ludowej" i że jego film może mieć wpływ na wynik wyborów bo różnica pomiędzy konkurentami do wygranej to będzie jedynie kilka procent, które ten film może rozdysponować na rzecz opozycji