Wpis z mikrobloga

Relacja z randki z trzecią dziewczyną z czwartych szybkich randek.

O tej randce za dużo nie napiszę. Spotkaliśmy się w kawiarni. Spotkanie trwało około 2 godziny. Rozmowa przebiegła bez problemów. Nie było momentów niezręcznej ciszy, ale też nie było żadnego flirtu. Raczej tylko wymiana informacji, czyli nic ciekawego.

Dziewczyna z wyglądu przeciętna i nawet może się podobać, ale po twarzy widać było, że jest już stara. Na pewno 30+, a możliwe, że była nawet w moim wieku (34).

Największym problemem było to, że mieszka i pracuje w innej miejscowości i do miasta, w którym ja mieszkam i pracuję, przyjeżdża tylko w weekendy do rodziców. Ja nie mam samochodu, więc moglibyśmy się spotykać jedynie w weekendy, bo nie wyobrażam sobie w tygodniu po pracy tłuc się do niej jakimś busem lub PKS-em. Dochodzi jeszcze to, że ja czasem w weekendy wyjeżdżam do rodziców, więc szanse na regularne spotkania jeszcze bardziej maleją.

Po spotkaniu poszliśmy w kierunku jej samochodu, ale był zaparkowany bardzo daleko i nie odprowadziłem jej do końca. Po drodze był przystanek i akurat nadjeżdżał mój tramwaj, więc szybko się pożegnaliśmy i wsiadłem do tramwaju, a ona poszła dalej.

#podrywajzwykopem #randkujzwykopem #randki #przegryw #stulejacontent #tfwnogf
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wyjzprz2: końcówka słaba trochę w Twoim wykonaniu. ja wiem, że pewnie już w trakcie przemyślałeś sobie wszystko i byłeś na nie, ale widzisz... wg mnie nie okazałeś jej szacunku. to zachowanie było bardzo daleko od tego jak się zachowuje gentleman. no, ale nie każdy ma aspiracje by się zachowywać jak gentleman...

1) nie wiedziałeś o tym gdzie mieszka przed spotkaniem?
2) jaka to odległość? 100km? więcej? ja wiem, że najlepiej jakby
@wyjzprz2 Gościu! Masz 34 lata i nie wiesz jak zacząć rozmowę z dziewczyna, nie masz swojego auta, jeździsz jakimiś tramwajami, nie umiesz nawet skończyć spotkania jak facet...i tak serio, to zalatujesz trochę nieudacznikiem. Weź się w garść, trochę ogarnij życiowo...pokaz ze masz klasę i trochę jaj. Kobiety i ogolnie ludzie nie lubią nudziarzy i ciepłych kluch. Do roboty
@secret_passenger:

Wcześniej rozmawiałem z nią 5 minut na szybkich randkach. Nie pytałem o miejsce zamieszkania, bo zakładam, że jeśli ktoś bierze udział w szybkich randkach w danym mieście, to w nim mieszka. Staram się też unikać takich tematów, bo z doświadczenia wiem, że jeśli rozmowa polega na zadawaniu pytań typu "ile masz lat?", "gdzie pracujesz?", "gdzie mieszkasz?", to nie ma dopasowania.

Odległość: kilkadziesiąt kilometrów. Powyżej godziny w jedną stronę samochodem, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wyjzprz2:
ja Ci powiem tak - staram się być eko i ogólnie, ale ostatnio dochodzę do wniosku, że nawet jakbym miał nie używać auta przez cały tydzień to i tak chyba warto je mieć. choćby dlatego by być mobilnym. moc szybko skoczyć za miasto właśnie - wszystkie te małe wypady nagle są na wyciągnięcie ręki. zastanów się.

kilkadziesiąt kilometrów to jest żadną odległość. ja bym z takiego błahego powodu nie rezygnował.
Gościu! Masz 34 lata i nie wiesz jak zacząć rozmowę z dziewczyna, nie masz swojego auta, jeździsz jakimiś tramwajami, nie umiesz nawet skończyć spotkania jak facet...i tak serio, to zalatujesz trochę nieudacznikiem. Weź się w garść, trochę ogarnij życiowo...pokaz ze masz klasę i trochę jaj. Kobiety i ogolnie ludzie nie lubią nudziarzy i ciepłych kluch. Do roboty


@one_man_army: idealnie napisany komentarz!