Wpis z mikrobloga

Mam trochę wolnych środków na koncie więc wpadłem na pomysł kupienia konsoli. Miałem okazje używać dość długo x360 i ps4. Spoko, ale ja potrzebuje konsoli tylko do Fify i ewentualnie pograć jak ktoś przyjdzie. Warto zwrócić uwagę, że xbox one jest dość tani w porównaniu do ps4. No bardziej się skłaniałem ze względu na moje wymagania i cene na xboxa, ale podobno straszna lipa z tą konsolą i ps4 miażdży go we wszystkim. Co wybrać?
#konsole #ps4 #xboxone #fifa19
  • 48
@LuterKebab: bierz xbox. co miesiąc kod kupujesz za 4zł dla nowych kont na Xbox Game Pass (200 gier co miesiac dodaja i cos usuwaja) i grasz za grosze :D Kup EA Access też za rok 79zł chyba i masz fife i inne gry sportowe od EA i gry od EA ogólnie :D
@XNiemcu: @LuterKebab: no dobra to w jakich jeszcze przypadkach xbox jest lepszy od ps4? Bo jakoś nie dostrzegam nic innego poza niższą ceną samej konsoli. Z dostępnością gier z drugiej ręki w niższych cenach to chyba ps4 już lepiej wypada?

No i kolega tu szuka konsoli pod Fifkę, no to pod Fifkę to na pewno ps4 lepsze. Więcej playerów, więcej kart na rynku (jeśli mówimy o fut).