Wpis z mikrobloga

Szukam słuchawek dousznych za jakieś 60-80zł. Ktoś może coś doradzi?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ratten: Nie miałem żadnych, które wymieniłeś, ale słyszałem dobre opinie od znajomych o soundmagic i chyba za tę kwotę nie wymagasz cudów na kiju. Bierz te, które są wygodniejsze, tańsze, ładniejsze.
  • Odpowiedz
@ratten: Z tych co miałem to CX 400 II, dobra jakość dźwięku oraz CX 870, miałem 2 pary, bo po około roku słuchawki te się po prostu psują, ale świetnie leżą w uszach i dobrze wygłuszają otoczenie. Teraz jestem na wakacjach w Turcji i chyba kupie podróby Beat by Dre za 40 lir tureckich czyli około 68 zł
  • Odpowiedz
@deyna: Dzięki, zastanowię się jeszcze, o te chodziło o dokanałowe. Co do beatsów to tylko szpan. Miałem oryginały które się rozpadały na części, może podróby będą lepszej jakości :)
  • Odpowiedz
@ratten: właśnie chodzi o ten szpan, bo o niskiej jakości dźwięku już słyszałem, a że często mi się psują słuchawki to czemu nie kupić podróbek. Może nawet cenę zbiję o 30% :) Chcę jeszcze kupić sobie zegarek breitling za 100zł, podobno dobre mechanizmy mają w środku, japońskie, ale to już offtop.
  • Odpowiedz
@deyna: To zbijaj cenę, może dostaniesz za darmo :) Jeszcze raz dzięki za pomoc. Mocno się zastanowię czy nie kupić tych co mi podałeś,może mi wytrzymają z 2 lata tak jak beatsy. Zobaczymy....
  • Odpowiedz
@ratten: Tu się można targować z Turkami. Co do tych słuchawek to mi się psują bo zawsze je jakoś mechanicznie uszkodzę, używam tylko w pracy i działają jak korki do uszu, ale czasem gdzieś zaczepie lub zmiażdżę niechcący jak na chwilę wyjmę. Przy normalnym użytkowaniu chyba nie ma takich problemów. Mogę w sumie naprawić jedną parę, robiąc rekabling, to kosztuje grosze.
  • Odpowiedz
@deyna: To ciekawe ile u mnie wytrzymają bo mam zamiar w nich biegać i jeździć na rowerze. Myślałem że je katowałeś równie dobrze.
  • Odpowiedz