Wpis z mikrobloga

@Gandern: Mnie jak najdzie ochotą na jakieś rozpisywanie się i przemyślania to po prostu o tym piszę, a nie robię ogłoszenia.. taka drobna uwaga.

A już dużo można wywnioskować z Twojego posta. Bo brzmi on trochę tak jakbyś tylko Ty miał problemy, jakby to coś wyjątkowego było, że ludzie w ogóle nie wiedzą o tym nie doświadczają i nie mają problemów.
Jesteś kroplą w morzu #!$%@? xd
@r5678 ehh typie obczaj sobie moja aktywność 80% to są same przemyślenia A teraz chce to spiąć i napisać w okazalszej formie to źle że ktoś zainteresowany plusuje ? Nie musisz tego czytać
@Gandern: Nie rozumiesz o co mi chodzi. Odebrałeś moją wypowiedź jako atak, bo temat ma dla Ciebie duże znaczenie, a nie dostaje pochlebstwa. Ty cały tym żyjesz.. więc cokolwiek co nie będzie pochwałą odbierzesz źle.

Ty chcesz się dowartościować tym, opierając poczucie wartości na sygnałach z zewnątrz zamiast z wewnątrz od siebie.

Gdyby było inaczej na pewno nie robiłbyś ogłoszeń i "chwalił" się tym. Czy sugerował plusy pod pretekstem tak na
Jesteś niedoceniony przez innych, brakuje Ci bliskich osób, z którymi mogłbyś sobie gadać i którzy by Cię rozumieli czy chcieli słuchać. Chcesz przynaleźć do czegoś, czuć się ważny, pojawia się też czarno białe myślenie gdzie swoich odbiorców mocno szanujesz a tych którzy nie chcą cię słuchać mocno nie szanujesz.

No zobacz to zdanie
te osoby co plusowały wcześniejszy post nie muszą was i tak zawołam

Duży szacunek do osób co plusowały, miało