Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jedna rzecz ale to jedna jedyna rzecz. Czemu wy (mówię teraz do środowisk LGBTQ+) nie macie za grosz tolerancji dla nas (mówię o katolikach, społecznościach prawicowych, narodowych itd.) jednocześnie wymagając tolerancji dla własnych często obrzydliwych zachowań jakie prezentujecie na tych swoich Pride Parade (nie wiem czemu tylko u nas nazywacie to paradami równości). Nie mam nic do osób innej orientacji ale do ciężkiej Plagi nie obnażajcie się publicznie ani nie profanujcie symboli mojej wiary (jestem katolikiem) przecież to co wy robicie to jest czysta hipokryzja. Przestańcie zachowywać się jak pajace z objazdowego cyrku albo zboczeńcy i okażcie szacunek dla moich symboli, dla symboli religijnych i narodowych. A teraz jest wielki płacz i lament bo zły, niedobry kościół się na was uwziął. Nie byłoby takiej nagonki gdybyście jak ostatnie osły nie sprowokowali tymi profanacjami ludzi wierzących. I naprawdę ten objazdowy cyrk nie zwiększa tolerancji dla osób nieheteroseksualnych bo ludzie niezainteresowani (czyli większość) wszystkich homo/bi/trans postrzegają jak jakiś dziwaków
#lgbt #polityka #przegryw #bekazlewactwa #bekazpodludzi
  • 24
@TenZWypoku

Nie byłoby takiej nagonki gdybyście jak ostatnie osły nie sprowokowali tymi profanacjami ludzi wierzących.


Pierwszy polski marsz równości odbył się w 2001 roku. Jak rozumiem wcześniej kościół był znany z walki o prawa LGBT i wielkiego szacunku do tych ludzi. Jan Paweł II nigdy nie nazwał m.in. LGBT cywilizacją śmierci. Sięgając jeszcze dalej, geje nigdy nie byli skazywani na śmierć przez ludzi, którzy podpierali się pismem świętym.

Przestań bredzić. Kościół
@#!$%@?: to jest absolutnie nielogiczne i do póki są takie podwójne standardy to znaczy tolerujemy cię ale tylko jak jesteś taki jak my no to ja też ich będę traktował gorzej bo jak masz szacunek do innych to jedynie wtedy zasługujesz na szacunek do siebie.
@TenZWypoku: Jako osoba LGBT, przepraszam, że poczuł się Pan dotknięty, różnymi wybrykami, które wydarzyły się podczas licznych parad równości w tym roku i wcześniej. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Nie są to oficjalne akcje, ani stanowisko osób LGBT. Żadna organizacja LGBT nie pochwala tych prowokacyjnych aktów. Nie wiadomo mi nic o tym, żeby ktoś się obnażał podczas parady równości w Polsce. Jeżeli nie odpowiadają Panu stroje uczestników i hasła to
@TenZWypoku: wklej mu ktoś proszę obrazek z sebami "lewaku bądź tolerancyjny dla mojej nietolerancji" bo ile to można do tych pustych łbów tłumaczyć o co w tym chodzi

Swoją drogą, cudowny, piękny, iście katolicki, pasywno agresywny post, popatrzcie tylko:

ojoj nietolerują mnie te...

OBRZYDLIWE ZACHOWANIA

nie mam nic do was ale...

CZYTS A HIPOKRYZJA

jestem tylko biednym katolikiem...

WY PAJACE Z OBJAZDOWEGO CYRKU

okażcie szacunek nam dobrym bogobojnym katolikom...

PROWOKUJECIE NAS
@neverman: Przy czym mimo że w Biblii taki zapis istnieje to nikt nie zamierza homoseksualistów zabijać ani w żaden sposób nie propaguje w stosunku do nich fizycznej przemocy. Kościół nie sieje nienawiści w stosunku do homoseksualistów on jedynie zabrania i potępia uprawianie stosunków płciowych z osobą tej samej płci tak samo jak seksu przedmałżeńskiego i masturbacji bo jest to grzech nieczystości.
@mateosz_inbecki: Jak mówiłem ja mam szacunek dla tego kto ma do mnie szacunek. Większość osób ma totalnie gdzieś jakiej ty jesteś orientacji a takie nachalne propagowanie tego czy ubieranie się na tych marszach w jakieś pokraczne stroje pokazuje te osoby jako jakiś kosmitów osoby zupełnie odmienne co jest nieprawdą i działa to na szkodę osobom nieheteroseksualnych po których często nie widać tego np moja znajoma jest bi ale gdyby mi tego
@TenZWypoku:

nikt nie zamierza homoseksualistów zabijać ani w żaden sposób nie propaguje w stosunku do nich fizycznej przemocy.


Dziękujemy łaskawcy Kościołowi Katolickiemu, że nie będzie zabijał osób LGBT.

Kościół nie sieje nienawiści w stosunku do homoseksualistów on jedynie zabrania


Nie, w ogóle xD "Tęczowa zaraza", "LGBT to nie są nasi bracia i siostry" "LGBT to pedofile" itp. - wszystko pada z ambon mój drogi

nachalne propagowanie


Czego? Szacunku i zrozumienia?

ubieranie
@TenZWypoku

Ale przynajmniej toleruj moją wiarę i moje wartości, wtedy mogę porozmawiać jak człowiek z człowiekiem inaczej ciężko to widzę.


Tak jak napisałam wcześniej; katolicy nienawidzili LGBT już przed paradami równości, wprowadzeniem jakichkolwiek praw mniejszości seksualnych i działają na szkodę tych ludzi od wieków, żadne lizanie dupy tego nie zmieni. Jeśli masz problem z miłowaniem swoich nieprzyjaciół (jak rozumiem nimi są ludzie, którzy malują tęczę przy świętych obrazkach xD) tak jak ci
@TenZWypoku:

Przy czym mimo że w Biblii taki zapis istnieje to nikt nie zamierza homoseksualistów zabijać ani w żaden sposób nie propaguje w stosunku do nich fizycznej przemocy.


No to po co się czepiasz LGBT? Przecież mimo, że na paradzie dzieją się różne rzeczy to nikt nie zamierza katolików zabijać ani w żaden sposób nie propaguje w stosunku do nich fizycznej przemocy.

Jak mówiłem ja mam szacunek dla tego kto ma
@Soojin21: Więc my wyrażamy wobec tego sprzeciw i jak wy się uspokoicie to kościół nie będzie was wytykał palcami i mówił o was jako o zarazie.
Bo to co wy robicie nie pomoże wam w przekonaniu społeczeństwa.
@TenZWypoku

Więc my wyrażamy wobec tego sprzeciw i jak wy się uspokoicie to kościół nie będzie was wytykał palcami i mówił o was jako o zarazie.


Tak samo jak nie robili tego przed paradami równości i 'profanacjami'? Co za łaskawcy.
Jesteś zwyczajnie bezczelny. Całe szczęście, że młodzi odwracają się od kościoła, a Polska jest najszybciej laicyzującym się krajem na świecie. Sekielski robi drugi film, więc zaraz więcej pedofilskiego szamba wyjdzie na światło