Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jedna rzecz ale to jedna jedyna rzecz. Czemu wy (mówię teraz do środowisk LGBTQ+) nie macie za grosz tolerancji dla nas (mówię o katolikach, społecznościach prawicowych, narodowych itd.) jednocześnie wymagając tolerancji dla własnych często obrzydliwych zachowań jakie prezentujecie na tych swoich Pride Parade (nie wiem czemu tylko u nas nazywacie to paradami równości). Nie mam nic do osób innej orientacji ale do ciężkiej Plagi nie obnażajcie się publicznie ani nie profanujcie symboli mojej wiary (jestem katolikiem) przecież to co wy robicie to jest czysta hipokryzja. Przestańcie zachowywać się jak pajace z objazdowego cyrku albo zboczeńcy i okażcie szacunek dla moich symboli, dla symboli religijnych i narodowych. A teraz jest wielki płacz i lament bo zły, niedobry kościół się na was uwziął. Nie byłoby takiej nagonki gdybyście jak ostatnie osły nie sprowokowali tymi profanacjami ludzi wierzących. I naprawdę ten objazdowy cyrk nie zwiększa tolerancji dla osób nieheteroseksualnych bo ludzie niezainteresowani (czyli większość) wszystkich homo/bi/trans postrzegają jak jakiś dziwaków
#lgbt #polityka #przegryw #bekazlewactwa #bekazpodludzi
  • 24
  • Odpowiedz
@Soojin21: Ale serio, życzył ci ktoś śmierci za orientacje? Obrażał cię personalnie? Nie. Powiem tyle muzułmanie (których w ramach ubogacania kulturowego ściągnęła wasza lewacka "bogini" Merkel) nie atakowaliby was słownie, oni zwyczajnie wszystkich na tej paradzie by wyłapali i wyrżnęli, pościnali albo rozstrzelali. Podaj mi jeden przykład ataku słownego ataku kościoła przed tymi paradami. Obecnie Kościół uważa homoseksualizm za grzech ale nie uważa homoseksualistów za ludzi gorszych, uważa ich za
  • Odpowiedz