Wpis z mikrobloga

@Wanzey: To by na glowna wlecialo z plomieniami siarczystymi, ale wiesz co? Dostalem wtedy ostrzezenie "atakuje mnie" wiec przestan grac szefa (pozdro grabara). Do tego zaraz pod tym wpisem byl twoj komentarz: "tak to ja XD"
  • Odpowiedz
@kre-dens: Siarczystymi 2 plusami XDDD Wyjdź z domu bo twoja choroba zaczyna postępować, ale co się dziwić jak grasz jakiegoś wielkiego fifarafa uefa, a całymi dniami napierdzielasz na martwym tagu z patusami XDD W sumie nie ma się co dziwić, kolegów brak, wymyślasz sobie jakieś spotkania z tajkami studentkami i ćpaniem z ich pośladków, pogrążasz się w swoim świecie, a w realnym nawet patusy z glamrapu cie nie akceptują i musisz
Wanzey - @kre-dens: Siarczystymi 2 plusami XDDD Wyjdź z domu bo twoja choroba zaczyna...
  • Odpowiedz
@Wanzey: joo lepiej dla jakiegos kurla koloru na stronie ze smiesznymi obrazkami wrzucac artykuly z onetu. kto tu nie ma zycia? wypominasz mi udzielanie sie poniekad na martwym patotagu, gdzie sa czasem dymy i aferki jak dzis, a sam bana wylapales na tagu polityka... jprdl
  • Odpowiedz