Wpis z mikrobloga

Jeżeli kiedykolwiek powtórzy się tragedia taka jak z Adamowiczem to całkowitą i bezpośrednią winę ponosić będzie Prawo i Sprawiedliwość,

Hieny z #neuropa już szczują.
https://www.wykop.pl/wpis/43104261/jezeli-kiedykolwiek-powtorzy-sie-tragedia-taka-jak/
@szymeg7: A to za tragedię Adamowicza nie odpowiada przypadkiem Owsiak, który nie zabezpieczył należycie imprezy?
Nie pierwszy zresztą i nie ostatni raz - na brudstoku tegorocznym były dwa zgony.
Co ma do tego Prawo i Sprawiedliwość?

#polityka
  • 19
@johny-kalesonny:
1. Słuchaj wyborczej, będziesz zimą w trampkach chodził.
2. Polska ma legalne, demokratycznie zgodnie z Konstytucją wybrane władze i sugerowanie, jakoby był to reżim, jest niegodne człowieka myślącego. Oraz obraźliwe dla ludzi żyjących pod prawdziwymi reżimami.
3. W szczególności telewizja publiczna w Polsce, jaka by nie była merytorycznie (a IMHO jest niezła), nie jest telewizją reżimową.
@krzychol66: Wyborcza jest w miarę rzetelna, ale też dałem Ci inne źródło bo wiedziałem, że taki argument poleci.

Polska ma legalne władze, które za to nielegalnie działa i regularnie łamie praworządność w naszym kraju. Od dawna już mamy kryzys konstytucyjny, od dawna nasza władza jest priorytetowym tematem w UE i od dawna nasza władza wprowadza autorytaryzm. NSDAP również demokratycznie wybrano, ale ich działania były zamachem stanu. Kiedy PiS będzie się czuł
@krzychol66 A money.pl też zostało na czarną przez Ciebie wrzucone bo śmiało obrazić Twoje uczucia odnośnie preferencji medialnych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TVP jest telewizją która po 1 jest kompletnie nierentowna, po 2 zawsze była tubą propagandową, ale PiS już poleciało w zbyt odległe granice - ot, skutki tego że to telewizja PAŃSTWOWA.

A jak światło z witraży oświetla wizerunek Maryji w kościele w różnych kolorach tęczy to
Tytułem uzupełnienia wpisu początkowego i tytułem przypomnienia faktów:
1. Impreza "finał WOŚP" w Gdańsku nie została zgłoszona jako impreza masowa i jej zabezpieczenie nie spełniało standardów imprezy masowej.
2. Ze względu na jej złe zabezpieczenie osoba postronna mogła się bez problemu dostać na scenę i zrobić to co zrobiła.
3. Również ze względu na złe zabezpieczenie imprezy prezydent Adamowicz nie otrzymał natychmiastowej pomocy lekarskiej (brak dyżurnej karetki).
4. Impreza pod roboczą nazwą
3. Również ze względu na złe zabezpieczenie imprezy prezydent Adamowicz nie otrzymał natychmiastowej pomocy lekarskiej (brak dyżurnej karetki).


@krzychol66: Chcesz powiedzieć, że ambulans który słychać 17 sekund po wezwaniu ze sceny przyjechał z miasta? Jak ZRM ma tam taki czas reakcji to na starość przeprowadzam się do Gdańska.

Pierwsza ratowniczka dotarła do Adamowicza zanim jeszcze stracił przytomność i zdążyła zamienić z nim słowo, druga w 15s później, opóźniona na schodkach przez
umowionyznaksygnal - > 3. Również ze względu na złe zabezpieczenie imprezy prezydent ...