Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #tfwnogf #przegryw

Nie dajcie sobie wmówić bajek, że w okolicach 30stki, jak się trochę dorobicie to będziecie mieli powodzenie u różowych. Jak jesteście przegrywowi to nic tego nie zmieni, ani wiek, ani ogarnięcie finansowe.

Mam 27lvl, ogarnąłem się z nadwagą, schudłem i troszkę przypakowałem. Mam 2 kierunki studiów, dobrze płatną pracę, mieszkanie i całkiem dobry samochód, ale to nic nie zmienia.

Zawsze byłem traktowany jak powietrze i nadal tak jest. Moim problemem jest to, że nie jestem przebojowy, zawsze byłem cichy i introwertyczny, tego nie udało mi się zmienić. Jestem typowym, cichy, dobry chłopakiem. Nie imprezuję, nie ćpam, nie piję. Jestem typowym domatorem, zawsze wolę wybrać siedzenie w domu nad książką, filmem lub grą niż iść w miasto.

Nie interesują mnie przelotne znajomości na jedną noc. Chciałbym założyć rodzinę, znaleźć kogoś na całe życie. Dziewczyny takich nie lubią, niezależnie od wieku. Dla dziewczyn zawsze byłem tym "za miłym" facetem, nigdy nie były mną zainteresowane.

Dałem sobie wmówić rodzinie, wypokowi, różowym, całemu społeczeństwu, że tacy faceci jak ja są wartościowi, że znajdą kogoś, że będą szczęśliwi u boku miłości "na całe życie".

Wszyscy zrobili mnie w #!$%@?.

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 75
@Kmil92: Ja również 30+ lat i potwierdzam. W podejściu kobiet nie zmienia się nic albo bardzo niewiele. Facet musi być ekstrawertyczny, lubić wszelkie aktywności poza domem, być śmieszkiem i mieć super bajerę. A najlepiej jakby miał po prostu wygląd i gadane, to w sumie na resztę można przymknąć oko.

Jedyne co nas różni, to brak prawactwa u mnie, bo ja nie jestem taki skupiony tylko na zakładaniu rodziny. Po prostu wiem,
@Nova24: Ja w przeciwieństwie do takiego opa na przykład mam 7/10 twarz aka młodszy Sebastian Fabijański, 170 wzrostu, ale no, między turbointrowertykiem siedzącym w domu, a dynamicznikiem jestem po środku i lubię trochę ponaparzać emocji w kontakcie z różowymi, w wyniku czego, tragicznie matrymonialnie nie stoję i za niedługo mam umówioną randkę, hehe.
@Nova24: Dodam jeszcze, że sam w gimbazie byłem w #!$%@? introwertyczny, z powodu toksycznego towarzystwa, ale w szkole średniej dopiero poznałem mega ekipę i przekonałem się, że ludzie tak nie gryzą, dzięki czemu zacząłem się otwierać. Myślę, że właśnie jednym z kluczy na przestanie bycie typem piwniczaka, jest znalezienie bandy, z którą świetnie się dogadujesz, nie tylko męskiej, ale też żeńskiej (chociaż jedną, czy parę fantastycznych kumpel, by się obyć z
@peoplearestrange: brak zainteresowań o których da się porozmawiać, brak umiejętności rozmowy ew dialogu, konfliktowość, przekonanie o swojej wyższości, lub z drugiej strony uzalanie się nad sobą, bycie takim wampirem energetycznym "typ człowieka przy którym nic się nie chce"
Nie skacz ze skrajności w skrajność. Musisz robić coś ciekawego. Sorry, ale siedzenie w domu i oglądanie filmów nie jest ciekawe.


@push3k-pro:

przeciez 99% loch tak robi i nikt im nie powie ze sa nudne XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
wiekszosc loch ma #!$%@? na twoje hobby i co robisz w wolnym czasie
natomiast pierwsza rzecz jaka ich interesuje jak tego nie wylapia z twojego profilu czy konta randkowego, to gdzie pracujesz i ile zarabiasz
@peoplearestrange: nudny człowiek będzie znaczyć różne rzeczy dla różnych ludzi. Dla mnie nudni są ludzie co pokazują sobei normickie memy na facebooku, tagują się w jakiś gównach z ladbible, a w weekend idą do klubu i nawaleni skaczą jak małpy na zatłoczonym dancefloorze bez klimatyzacji.

Dla innego ktoś kto będzie chciał podyskutować o książce którą przeczytał.

Że OP może jest nudziarzem nie znaczy, że musi dostosowywać się do definicji "nienudziarza" innych
@JimNH777: aha chyba wiem co to znaczy bycie nudziarzem, zajebiscie sie znudzilem czytajac to. ale piardy, zero konkretow, lawirowanie wokol jakiejs tezy xD

a to skomplementuje, a to uszczypnie slownie


chad-normik uszczypnie slownie karynke

heheh chadzik ty to jestes zadziora

spierdox zrobi to samo

co za cham, co on sobie wyobraza, kaska idziemy do HR/obrobimy mu dupe do wszystkich


zaobserwowane w pracy na damskim pietrze aka babincu ;)
@peoplearestrange: no bo Wy jesteście #!$%@? z tym jak oderwani od życia w realu jesteście :) Jest miejsce na komplement i uszczypliwą uwagę, sa sygnały od kobiet wysyłane, jest mnóstwo komunikacji niewerbalnej ale tego się nei da nauczyć przed komputerem. Więc chad ze wzrostem, szczęką i już ustalonym "raportem" z daną kobietą, i pozycją społeczną, w odpowiednim tonie i w odpowiednim momencie powie żart o cyckach i ludzie się śmieją. A
@peoplearestrange: ale jakie Ty chcesz panaceum na to, że różnych ludzi interesują różne rzeczy (różne są dla nich nudne)? Samo to, że nie rozumiesz co znaczy przymulać czy być nudnym i jak temu zaradzić świadczy o tym, że masz jakieś problemy z podstawowymi społecznymi umiejętnościami