Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #tfwnogf #przegryw

Nie dajcie sobie wmówić bajek, że w okolicach 30stki, jak się trochę dorobicie to będziecie mieli powodzenie u różowych. Jak jesteście przegrywowi to nic tego nie zmieni, ani wiek, ani ogarnięcie finansowe.

Mam 27lvl, ogarnąłem się z nadwagą, schudłem i troszkę przypakowałem. Mam 2 kierunki studiów, dobrze płatną pracę, mieszkanie i całkiem dobry samochód, ale to nic nie zmienia.

Zawsze byłem traktowany jak powietrze i nadal tak jest. Moim problemem jest to, że nie jestem przebojowy, zawsze byłem cichy i introwertyczny, tego nie udało mi się zmienić. Jestem typowym, cichy, dobry chłopakiem. Nie imprezuję, nie ćpam, nie piję. Jestem typowym domatorem, zawsze wolę wybrać siedzenie w domu nad książką, filmem lub grą niż iść w miasto.

Nie interesują mnie przelotne znajomości na jedną noc. Chciałbym założyć rodzinę, znaleźć kogoś na całe życie. Dziewczyny takich nie lubią, niezależnie od wieku. Dla dziewczyn zawsze byłem tym "za miłym" facetem, nigdy nie były mną zainteresowane.

Dałem sobie wmówić rodzinie, wypokowi, różowym, całemu społeczeństwu, że tacy faceci jak ja są wartościowi, że znajdą kogoś, że będą szczęśliwi u boku miłości "na całe życie".

Wszyscy zrobili mnie w #!$%@?.

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 75
@Kmil92 wyobraź sobie, że jesteś samochodem, może być ze takiej średniej marki np. Opel. Marzy Ci, aby ktoś Cię kupił, czekasz, czekasz a tu żadnego zainteresowana. Myślisz sobie, o co chodzi? Przecież mam modną wersję nadwozia, klimatyzację, ABS, elektryczne szyby, nawigację, może niezbyt mocny, ale oszczędny silnik. Jacyś dziwni ci ludzie, bo takich aut jak ja pełno na ulicach, a akurat mnie nie kupują. Wtf?

Problem jest taki, że dealer zapomniał wystawić
@Kmil92: widzę, że nie jesteś mirku głupi, słyszysz, że dzwony biją, ale nie bardzo wiesz w którym kościele, a też nie jojczysz jak przegrywy, późna pora to wezmę Ci trochę teorii podsunę.

Otóż kobietom podobają się faceci na dwa sposoby arousal i attraction, porządanie i atrakcyjność. Nie ma to nic wspólnego z babami 30 lat, które szukają bankomatów czy dawcy spermy, a czy ma ochotę na seksy z tobą i czy
@Kmil92 może jesteś zbyt nudny. Kto lubi siedzieć całe życie w domu. Fajnie sobie poczytać i coś porobić, ale zawsze chce się gdzieś pojechac, coś zobaczyć itd. Ja się wcale się nie dziwię, że żadna cię chce. A nawet jakbyś miał te rodzinę, to też byście w domu siedzieli całe życie xd mi się kojarzy to właśnie z jakimś rodzicami siedzacymi przez TV po pracy i oglądanie trudnych spraw xd
@RustyJames a co można robić z dziewczyną/żoną/kochanką? iść na kręgle, zrobić wycieczkę rowerową, przejść się do kawarni, pojechać coś pozwiedzać, wybrać się do kina? ja widzę różnicę pomiędzy tymi aktywnościami, a bujaniem się jak jakiś rezus razem z innymi naćpanymi ludźmi do #!$%@?ącej muzyki w jakimś klubie. i myślę, że o to chodziło OPowi, kiedy pisał, że nie znosi imprez masowych, leczenia kaca i woli raczej poczytać książkę w domu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kmil92: #!$%@?. Jestem introwertykiem, który co kilka dni potrzebuje izolacji, aby odpocząć od ludzi, nawet własnego różowego. Tak, mam różowego i wcale się nie starałem. Byłem całe życie przegrywem, który pogodził się, że nigdy drugiej połówki nie znajdzie.
Nie myśl o tym, nie przejmuj się, bo tylko w momencie, kiedy to olejesz coś się może wydarzyć. Kiedy każdego ranka wstajesz myśląc, jak bardzo Ci źle, to będzie Ci dalej źle. Głowa
@Bossman_: Jak dla mnie z opisu wynika, że jesteś dla nich nudny, a kobieca rzekoma empatia działa tak, że nie powiedzą ci prawdy, żeby cię nie urazić (ich taka informacja by krzywdziła? boją się podświadomie reakcji samca?), a brakiem szczerości zaszkodzą ci mocniej. Tylko chodzi o to, żeby spędzać aktywnie czas, a nie być "zakręconym świrem", który poniewiera się po imprezach i obdziera się z godności. OP ma dokładnie to samo.
@Bossman_: Nie skacz ze skrajności w skrajność. Musisz robić coś ciekawego. Sorry, ale siedzenie w domu i oglądanie filmów nie jest ciekawe.

Mógłbyś nawet oglądać filmy, ale nie w domu, tylko wziąć rzutnik, walnąć na mur, usiąść w ogrodzie z zakąskami i jakimiś bliskimi przyjaciółmi i oglądać coś.