Wpis z mikrobloga

@NoKappaSoldier73: Przywoływanie ppe jako dowodu to jak granie w rosyjską ruletkę pistoletem. I poza tym, naprawdę myślisz że ktokolwiek poza paroma indywiduami daje tutaj #!$%@? na jakie platformy oprócz tych na której grają jeszcze wychodzi dana gra?
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: wiedziałem, że to padnie XD teraz do końca świata będzie przywoływany jeden w historii przykład QD XD Sony wspierało, ale NIGDY nie wykładało w całości pieniędzy na produkcje gier od Quantic Dream, ani nie było ich właścicielem. Mogli również ostatecznie je wykupić, ale nie chcieli dlatego zrobili to Chińczycy.
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: ciekawe czy Sony dostanie chociaż czasową ekskluzywność. Mam na myśli to, że skoro Sony wyłożyło sporo kasy i patronował projektowi, to czasowa wyłączność byłaby odwdzięczeniem się za pomoc ze strony kojimy.
  • Odpowiedz
Niestety nie rozumiem odwracania kota ogonem.


@NoKappaSoldier73: niestety nie rozumiem wybierania sobie jednego fragmentu komentarza żeby olać to co najważniejsze...

Napiszę jeszcze raz: Concrete Genie jest grą ekskluzywną a na tej liście jej nie było i dalej nie ma.

Tylko o to mi chodziło... żeby nie brać za pewnik tego co jest napisane na stronie PS bo skoro jest błąd i brakuje CG to czemu nie może brakować DS?
Wiem że
janushek - > Niestety nie rozumiem odwracania kota ogonem.

@NoKappaSoldier73: nies...

źródło: comment_nMu1cobZq3iKaoipWS77U5eGgPc56LLg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz