Wpis z mikrobloga

Czas na #codzienneszkalowaniecccteam

Dzisiaj Development, w którym podobno nie jest kolorowo. Czemu? Bo, jak podobno powiedział podczas Tour Alsace Atilla Valter, sytuacja w drużynie jest nerwowa. Powodem jest totalny brak świadomości, co do przyszłości u zawodników. "Stara gwardia" z CCC nie wie, czy dostanie propozycje przedłużenia, czy mogą liczyć na awans do WT, no nic nie wiedzą. Działa standardowa polityka informacyjna kochanego CCC. Popłoch pewnie wzmaga fakt, że transfery do WT są już przeprowadzane.

Oczywiście poza Małeckim, to tam, z pozostałości po PCT, nikt więcej nie zasługuje na ten awans, ale nie wiedzieć na czym się stoi na tym etapie sezonu, to dla kolarza dość ciężka sprawa. Szukanie sobie zespołu w takich warunkach, to duży problem.
#kolarstwo
  • 10
Valter ma kontrakt na 2020


@Pierre_Billotte: jak to działa, formalnie CCC Dev jest zapleczem i można gościa przesunąć bez rozwiązywania kontraktu? Czy trzeba jakieś szachy robić?

btw - ja bym Węgra spróbował w WT, najpierw do pomocy w jakichś Paris-Nice, potem niech jeździ na siebie Austrię czy nawet TdP. Tylko żeby był do pomocy, to najpierw muszą być liderzy podpisani.

@AbaddonLincoln to samo pytanie Pierrowi zadaliśmy :D
@AbaddonLincoln: Wydaje mi się, że to tylko za zgodą zespołu może się zdarzyć.

@cult_of_luna: O panie, na takich rzeczach, to ja już się nie znam niestety. Przy czym nie sądzę, że poza jakąś papierkową robotą, sprawia to jakieś większe kłopoty.

btw - ja bym Węgra spróbował w WT, najpierw do pomocy w jakichś Paris-Nice, potem niech jeździ na siebie Austrię czy nawet TdP.


No dokładnie coś takiego.
@Pierre_Billotte: Valter może jeszcze honorowo śmignąć w koszulce mistrza Węgier podczas budapesztańskiej czasówki na Giro. On i ktoś z dawnego CCC zasługują na szansę. Ale transferami rządzi pewnie Jim, i nie zdziwiłbym się, gdyby olał prośby Polaków-rodaków o akces do WT.
@Libertador: Nad Jimem jest ten, który rzuca kasę, więc o Polaka chyba bym się nie martwił specjalnie. Małeckiego bym widział spokojnie. Pytanie, jak się potoczą wewnętrzne gierki w zespole. Bo za wynik to właśnie Małecki, Valter i na siłę Aniołkowski. Palucie trafiło się mistrzostwo, co jest niezłym argumentem, ale reszta wyników za nim zupełnie nie przemawia. Stosz ma solidne wyniki, ale chyba jest na straconej pozycji. No i jest jeszcze Brożyna,
@AbaddonLincoln: @Pierre_Billotte: @cult_of_luna:

The paying agent of a UCI WorldTeam may also manage and be responsible for a UCI continental team as development team. In this case, both teams shall have the same paying agent and share a common identity (at least part of the name and design of the jersey).


Wycinek z punktu dotyczącego dev teamów (nowe postanowienia).

A UCI professional continental team or a paying agent that