Wpis z mikrobloga

mirki bo kłócę się z jedną osobą i nie możemy dojść do jednego zdania: jak zakładacie takie shorty kąpielowe jak na picrelu to normalnie ubieracie pod nie majtki, nie? Jak to kąpać się bez gacie wtf??!?

#ubierajsiezwykopem #modameska #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie
P.....a - mirki bo kłócę się z jedną osobą i nie możemy dojść do jednego zdania: jak ...

źródło: comment_uYtsm7LETn9MOczQyFmwxGYO4x2AAffn.jpg

Pobierz

ubieracie coś pod spód shortów kąpielowych?

  • tak 23.6% (1037)
  • nie 76.4% (3349)

Oddanych głosów: 4386

  • 56
Zakładam, bo boje się, że jak dostanę bonera na plaży to będzie jeszcze bardziej widać xD


@Dinozaur_pelen_nostalgii: ja #!$%@? kobiety zakładają coraz mniejsze majtki i biustonosze aby było widać ich wdzięki a mężczyźni dalej się boją pokazać, że coś mają w spodniach oprócz powietrza.
jak zakładacie takie shorty kąpielowe jak na picrelu to normalnie ubieracie pod nie majtki, nie


@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: nie, to nie jest normalne, to jakaś januszerska moda vide ubieranie garniturów na otwarcie pierwszego McDonalda w Polsce. W cywilizowanym świecie nikt o takiej głupocie nie słyszał: https://www.reddit.com/r/NoStupidQuestions/comments/36ldez/are_you_supposed_to_wear_underwear_under_swim/

Już pomijam fakt że są baseny które pozwalają na pływanie w takich szortach, trochę słabo jakby ludzie na basenie pływali w tym z gaciami pod spodem, przecież
a one nie mają z reguły przypadkiem takiej siateczki wewnątrz do podtrzymania wszystkich istotnych elementów, co wyklucza potrzebę stosowania majtek pod nie?


@mozgogrdyczka: ja siateczkę odcinam bo #!$%@? i wtedy ubieram majtki tym bardziej że miałem sytuację że kutangensa było widać przez mokre szorty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paruwczanbiedronki: @Lapidarny: no okej, ale wtedy jaki sens tych spodenek, i dlaczego nie lepiej po prostu same kąpielówki?

Co do tego, że widać genitalia, być może dlatego, że tam są naturalnie, znaczy zupełnie wiem o co chodzi, niby zasadniczo nikt się na to nie patrzy specjalnie, ale jednak świadomość, że się chodzi z wyraźnie zarysowanym przyrodzeniem jest krępująca, w jakiś tam sposób. Z drugiej strony, na przykład, sportowcy się nie