Wpis z mikrobloga

Relacja z randki z drugą dziewczyną z czwartych szybkich randek. Podobnie jak poprzednia, również i ta nie za bardzo mi się podobała z wyglądu. Zaznaczyłem ją tylko dlatego, że rozmowa z nią nie była najgorsza i nie chciałem wyjść z szybkich randek bez żadnego dopasowania.

Umówiliśmy się w kawiarni. Byłem parę minut przed czasem i czekałem na nią przed lokalem. Gdy przyszła, podszedłem do niej i przywitaliśmy się buziakiem. Było ciepło, więc usiedliśmy przy stoliku na zewnątrz. W lokalu nie było kelnerek, więc poszedłem do baru po karty. Gdy wybraliśmy co będziemy pić, poszedłem do baru, złożyłem zamówienie (od razu zapłaciłem za nas oboje) i przyniosłem do naszego stolika.

Moim zdaniem, randka całkiem udana. Rozmawialiśmy na różne tematy i to wyszło całkiem spoko. Nie było to nudne zadawanie pytań "czym się interesujesz?" lub "jakiej słuchasz muzyki?" i oczekiwanie na odpowiedź (jak np. na randce https://www.wykop.pl/wpis/34986417/). Raczej bardzo ogólna rozmowa, miejscami z wymianą opinii. Jedynie w pewnym momencie ugrzęźliśmy w temacie jej pracy (jest nauczycielką w szkole podstawowej) i nie wiedziałem, jak z tego wyjść. Minusem rozmowy było na pewno to, że nie było żadnego przekomarzania się czy śmieszkowania (np. takiego jak na randce https://www.wykop.pl/wpis/33364803/).

Po około 2h spotkania postanowiliśmy je zakończyć. Odprowadziłem ją na przystanek i poczekałem z nią. W tym czasie też rozmawialiśmy. Gdy przyjechał jej tramwaj, pożegnaliśmy się buziakiem.

Trochę mi szkoda tej dziewczyny. Jest całkiem sympatyczna, ale niestety nie podoba mi się z wyglądu. Prawdopodobnie mógłbym się zacząć z nią spotykać dla zdobycia doświadczenia, bo nie jest aż tak bardo brzydka, ale to byłoby nieuczciwe wobec niej. Np. nie byłbym w stanie wydusić z siebie żadnego komplementu dotyczącego jej urody, bo po prostu obiektywnie nie jest ładna. Komuś pewnie się podoba, ale mi niestety nie.

Samemu będąc z wyglądu poniżej przeciętnej, raczej nie powinienem mieć dużych wymagań, ale niestety mam. Oczywiście nie oczekuję piękności 8+/10, ale chciałbym, żeby przynajmniej dziewczyna mi się podobała. Ta tego kryterium niestety nie spełniała.

#podrywajzwykopem #randkujzwykopem #randki #przegryw #stulejacontent #tfwnogf
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach