Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@NickciN: @marihlana123: Fake. Nie liczyłem mu czasu ekranowego, ale pojawia się w dobrych, kilku scenach. Co prawda dialogów ma tyle co nic, ale zasługuje na to żeby być w pierwszej ósemce na billing. To trochę specyfika roli, którą gra - jest dość dużo dialogów w filmie o nim, jako o Polańskim, ale na ekranie jest dość sporadycznie co buduje wokół jego postaci dość mityczny klimat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@NickciN: Nie do końca tak. Jakbym miał to do czegoś porównać, to pierwszy przykład jaki mi przychodzi do głowy to Czas apokalipsy w którym przez cały film mówi się o pułkowniku Kurtzie, ale sam Marlon Brando pojawia się w tej roli dopiero na końcu i bez niego nie byłby to ten sam film. I w sumie to co łączy oba te filmy to mitologizacja - kolejno postaci Polańskiego i Kurtza

Pewnego
  • Odpowiedz
@marihlana123: zawsze staram się oddzielić aktorstwo od tego jakim kto jest człowiekiem. Ale jak zobaczyłem tego pana w reportażu tvn że stał na czerwonym dywanie i cieszył się dokładnie jak waldek kiepski to już zapaliła mi się 500 watowa żarówa że coś jest nie tak. Tak jakby go przerosła sytuacja.
  • Odpowiedz
@marihlana123: Podobno dla Zawieruchy najgorsza była scena gdzie miał posuwać 13-latkę. "Dali mi starą 16-letnią prukwę" - skarżył się Zawierucha dla miesięcznika "Błona".
  • Odpowiedz
Ciekawe który to Polak? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@DoktorNauk: dolary przeciw orzechom, ze ten po lewej. polacka morde poznam wszedzie! (°° nawet sie ubiera jak za jagiellonow.
  • Odpowiedz