Wpis z mikrobloga

Ta od razu boli dupa, a czemu ma nie boleć, sam jestem motocyklistą i jak widzę kogoś w odblaskowej kamizelce POLSKA to mam ochotę zejść i podrzeć mu ja na kawałki.

Czy jak cię bili w szkole i zabierali kanapki, a nie dostałeś się do policji bo nie miałeś znajomości, siły i odwagi żeby tam pracować w dodatku jesteś przegrywem i jedyne co ci zostało to dowartościować się nakładając taką kamizelkę, to
  • Odpowiedz
@Pendzlovsky: wykop w pigulce. Wszyscy lurwaa jezdza 101%przepisowo!!! Milion wykopow jak ktos jedzie 0.001 kmh za szybko, najlepiej jeszcze beemka xD ale jak zobacza pajaca na motorku co niby przypomina policje a #!$%@? przypomina bo ma tylko napis polska xD to nagle wielki bol dupy hirr durr. A czego sie boicie xD
  • Odpowiedz
To może doprowadzić do tragedii, przykładowo jedzie sobie facet 120 po równej prostej drodze, jedzie taki dzban p0lak, i nagle gościu zwalnia odruchowo do 70 ( bo zawsze lepiej jechać wolniej przed policją) i osoba jadąca za nim uderza w jego tył (tak wiem, bezpieczny odstęp ale pomyśl w ludzkich kategoriach a nie tylko przepisy i przepisy).


@eskeitt: chyba sobie żartujesz sebuś xD
  • Odpowiedz
@Tremade nie, mówie całkiem serio i poważnie, ty byś zrobił identycznie, dam sobie rękę uciać, kozaczyć to możesz tylko na wypoku a jak widzisz niebieskich to ogon podkulasz tak jak każdy, zdania nie zmienie, p0l4k0m powinno sie zabierać za to prawko albo przynajmniej zasadzić jakiś fajny mandat
  • Odpowiedz
@hellfirehe a jak można #!$%@? nie mieć stracha jak potrafią sie #!$%@?ć dosłownie o wszystko, a nie każdy ma czas na latanie po sądach i dochodzenie swoich praw bo po prostu pracuje, ostatnio jak nie zatrzymałem się na przejściu (była wysepka na środku) i mnie zatrzymali, chcieli mi dać za to mandat, a jak zacząłem się kłócić to wykminili że troche te swoje prawa znam i przywalili się do
-krzywego kierunkowskazu
  • Odpowiedz
Jest bardzo łatwy sposób na odróżnienie prawdziwej motocyklowej policji od tej udawanej januszowej.
Prawdziwa policja nie ma z przodu, z tyłu i na kurtkach napisu POLICJA.
Więc jak widzisz napis wyglądający jak POLICJA na motorze to to nie jest policja.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz