Wpis z mikrobloga

Nie mogę z tym typem, jak mnie #!$%@?, jak on pyrga tymi rzeczami, nosz #!$%@?, nożem pyrga, generatorem za 300 ziko pyrga, telefonami za tysiące pyrga. To jest jakiś rozwydrzony rozpieszczony przez Halynkę bachor, który mógł wszystko psuć, bo mu starzy i tak kupili nowe. No #!$%@?, ile to trzeba, położyć coś delikatnie, NORMALNIE na stole, no nic nie trzeba.

Głupi tłuszczowiec jeszcze powie, że ON JUŻ TAKI JEST I BYNDZIE, BO MU DOBRZE SAMEMU ZE SOBOM. Ha tfu na tego niezmiennego głupiego janusza.

#mocnyvlog #kieleckiulaniec #ussponton #lipidowygolem
  • 32
  • Odpowiedz
@RatKing: Haha No to idź do galerii echo kupić sobie eko wegańskie jedzenie za które przepłacisz z powodu dużej marży i nieefektywnej produkcji (oraz rzecz jasna głupoty, no bo tobie nawet niezdrowe jedzenie nie zaszkodzi mentalnie) i czuj się zdrowo(ʘʘ)
  • Odpowiedz
@RatKing: Haha zgadłem, że jesteś weganem co na początku miało być żartem. Co do mięsa, to twój argument jest do niczego. Krowa będzie zabita dla kogoś innego, tak było od zawsze, na wolności też bydło i inne dzikie zwierzęta giną i cierpią TAKI JEST TEN ŚWIAT, natomiast w hodowli śmierć trwa chwilę i potem ból ustaje. Krowa która została zabita nie pamięta swojej śmietci bo nie żyje. No chyba, że jesteś
  • Odpowiedz
@marek-jan: Przepraszam jaśnie pana, czy taki chciałby pan widzieć szacunek do Kasandry ze strony Marcina?
-Dzień dobry pani żono Kasandro
-Witaj panie mężu Marcinie ugotowałam obiad
-Bardzo smaczny, a może udamy się nad morze?
-Nie, to obraża moją kobiecość i wprawia mnie w zakłopotanie
-Przepraszam nie chciałem idziemy sie modlić do kościoła
Chciałbyś takiego daily? Przecież nie żyjemy w XIX wieku i trzeba czuć do siebie dystans...
Wylizałeś już dupsko reszcie
  • Odpowiedz