Wpis z mikrobloga

Czego to może być wina? Zmieniam filament, stół wypoziomowany. Wygląda jakby bardzo nierówno go podawał i są zgrubienia. Poprawiłem rurkę przy dyszy aby nie było dziurki. Gdy ręcznie przepycham filament idzie ładny strumień. Filament już też zmieniłem i cały czas to samo. Coś z radełkiem? Nie wygląda jakby się ślizgało
#ender3
eXe1987 - Czego to może być wina? Zmieniam filament, stół wypoziomowany. Wygląda jakb...

źródło: comment_u55RHUBlYEqSMUIXsMXmRtdKXhLhIjfM.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@eXe1987: czyść dysze ale nie napisales jaka predkosc wydruku a to tez wazne chociaz i tak bym czyscil dysze bo skoro mowisz ze zmieniles filament to wykluczam zawilgocenie.
  • Odpowiedz
@eXe1987: no to czyść dysze albo jednak skopałeś dopychanie bowdena ewentualnie masz jeszcze radełko do wymiany które bardzo łatwo się zużywa przy złym docisku.
  • Odpowiedz
@eXe1987: a jednak nie było. Znowu wszystko rozkrecilem, wyczyścilem, zagrzalem do 250, przepchalem i chyba w końcu jest upgraniony wydruk po przerwie ;)
  • Odpowiedz
@eXe1987: nawet do czyszczenia max 240 stopni bo powyżej to teflon się topi i właśnie temu możesz mieć problemy z wydrukiem xD PLA max 220 ale to już naprawdę podły filament musi być 200-210 miałem w użytku tylko.
  • Odpowiedz