Wpis z mikrobloga

Jeszcze w temacie wczorajszego meczu, to nie daje mi spać ten spalony, bo faken - już widzę zapadł wyrok, że Górnik okradziony, ale oczywiście nikt nie wspomni, że żadna z powtórek nie rozstrzyga jednoznacznie tego. A rysunek C+ jest bardzo krzywdzący, bo nie bierze pod uwagę wychylenia i głowy. Ja to zrobiłem najbardziej obiektywnie jak się dało i wyszło mi, że połowa łba Angulo jest za linią i to jest po prostu spalony.

#wislakrakow
Pobierz wyzga - Jeszcze w temacie wczorajszego meczu, to nie daje mi spać ten spalony, bo fak...
źródło: comment_cyDMJUlnn3RqXpeQlBvSBpNtvGKiNxOR.jpg
  • 12
@wyzga: Spalonego nie było. Wóz VAR nie jest wyposażony w wirtualną linię pokazująca spalonego więc na oko ciężko potwierdzić w 100 %. Nie byli pewni więc podtrzymana została decyzja liniowego. Dla nas dobrze.
@asffaf: Czytaj co napisałem. Ten obrazek z czerwoną linią nie mój, a kogoś z Twittera i to samo wyszło. Mój obrazek jest DOKŁADNIE rozrysowaną "płachtą", za którą wystaje pomalowana na biało głowa Angulo.

W ogóle jak zobaczysz sobie tą powtórkę z innej kamery (tej meczowej), to sytuacja wygląda zupełnie inaczej i wydaje się OD RAZU, że spalony.
@asffaf: Dodatkowo jeśli masz wątpliwości co do strony czerwonej kreski, to tak - jest dobrze, jeśli patrzysz na jej lewą krawędź - i tak jest za linią spalonego.