Wpis z mikrobloga

Przyjęło się, że to kobiety szybciej dojrzewają od facetów, ale jak przyjdzie co do czego to czasem mam odwrotne wrażenie.

Facet wyrasta z szukania cycatej białowłosej księżniczki, poszerzając swoje spektrum zainteresowań do "zwykłych" dziewczyn.

Kobieta przez całe swoje naiwne życie szuka księcia z bajki....

I tu leży największy problem męskiego #przegryw . Facet nie musi być brzydki, wystarczy że nie będzie posiadał mitycznej szczęki chada a już zostanie odstawiony na bok przez typowe rozpieszczone i roszczeniowe #p0lka które poniżej 9/10 nie zejdzie, nawet jeśli sama jest ledwo 7/10

Taka prawda o was

#tinder #badoo #rozowepaski
  • 23
  • Odpowiedz
@Trashq: dałbym 10 plusów gdybym mógł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też nie zalicze się do CHADÓW z wygladu, ale nigdy nie narzekam na brak zainteresowania ze strony kobiet, wystarczy nie byc #!$%@?ą co sie boi własnego cienia, mieć jakieś zainteresowania
Oczywiscie dobra sylwetka, wysokie zarobki, auto i wlasne mieszkanie w tym pomaga
Ale nie mozna za cel swojego istnienia postawić posiadania kobiety, bo one wyczuja takiego
  • Odpowiedz
@Trashq: Tylko, że to co nazywacie "atrakcyjną osobowością" nie jest dla mnie niczym wartościowym i spójnym ze mną, wszak nie mam nic wspólnego z dynamizmem i szczerzę to troche mnie to brzydzi
  • Odpowiedz