Wpis z mikrobloga

Przyjęło się, że to kobiety szybciej dojrzewają od facetów, ale jak przyjdzie co do czego to czasem mam odwrotne wrażenie.

Facet wyrasta z szukania cycatej białowłosej księżniczki, poszerzając swoje spektrum zainteresowań do "zwykłych" dziewczyn.

Kobieta przez całe swoje naiwne życie szuka księcia z bajki....

I tu leży największy problem męskiego #przegryw . Facet nie musi być brzydki, wystarczy że nie będzie posiadał mitycznej szczęki chada a już zostanie odstawiony na bok przez typowe rozpieszczone i roszczeniowe #p0lka które poniżej 9/10 nie zejdzie, nawet jeśli sama jest ledwo 7/10

Taka prawda o was

#tinder #badoo #rozowepaski
  • 23
  • Odpowiedz
  • 83
@Pralko-suszarka Jesteście popierodoleni gorzej niż te głupie p0lki.
Zrozumcie to w końcu, że nawet brzydki facet jeśli ma ciekawą osobowość, jego postawa i całokształt idą w parze to bez problemu znajduje dziewczynę. Co z kolesiem, który wygląda jak Chad a jego aparycja jest na poziomie upośledzonego Sebka, wciąż myślicie że wygląd jest najważniejszy? Fakt, gra dużą rolę w wyborze faceta ale to nie jest najważniejszą rzeczą w całej osobie. Wszyscy bóldupiący
  • Odpowiedz
@Trashq: Nie obrażaj mirków z tego tagu, bo rację mają tutaj wszyscy. Są dowody zarówno na to, że da się charakterem podbić czyjeś serce, oraz są dowody, że wygląd to wszystko i nic więcej się nie liczy, albo ma bardzo małe znaczenie. Zależy wszystko na kogo się w życiu trafi.
Wyjątkiem jest internet, gdzie w 99% przypadków zawsze wygląd jest na pierwszym miejscu, szczególnie w przypadku pań.
  • Odpowiedz
@Trashq: który wygląda jak Chad a jego aparycja jest na poziomie upośledzonego Sebka
to w końcu wygląda jak chad czy upośledzony sebek? XDDDD do słownika raz!
  • Odpowiedz
@Trashq: ale ja mówię o tinderach, badach i tych internetowych sprawach, wiem że że w realu wygląda to inaczej. Chodzi o to, że w internecie dziewczyny mają jakiś rozpuszczony mózg... nawet badania były gdzie facet wybiera więcej kobiet, które jego zdaniem są "trochę brzydsze" niż kobiety które celują wyłącznie w najwyższą możliwą półkę.

Jak ma dziewczyna przekonać się o czyimś charakterze skoro nawet dojść do siebie nie pozwoli. Chada o
  • Odpowiedz
Zrozumcie to w końcu, że nawet brzydki facet jeśli ma ciekawą osobowość, jego postawa i całokształt idą w parze to bez problemu znajduje dziewczynę. Co z kolesiem, który wygląda jak Chad a jego aparycja jest na poziomie upośledzonego Sebka, wciąż myślicie że wygląd jest najważniejszy?


@Trashq: Moje doświadczenie i obserwacja podpowiadają mi co innego.

Oczywiście gorszy wygląd, czy niższy wzrost nie wyklucza całkowicie faceta, ale tacy muszą się mocno napracować
  • Odpowiedz
@arcxa: tak, nawet badania to potwierdzają.

Oczywiście, to nie jest tak że faceta przestają kręcić ładne laski, tylko że tymi z niższej półki również nie pogardzi. Nie mówię o brzydotach tylko takich średnich, przeciętnych
  • Odpowiedz