Wpis z mikrobloga

Mamy wtorek, a wtorek to dzień testów Waszych ulubionych produktów Savio.net.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jutro o 10:00 wybierzemy jedną Mirabelkę, albo jednego Mirka, który przetestuje nasze słuchawki. Dziękujemy za dotychczasowe recenzje i zachęcamy do ich zamieszczania pod tagiem #savio przygotowujemy dla recenzenta niespodziankę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Obserwuj tag #savio
2. Zaplusuj ten wpis
3. Odpowiedz na pytanie z ankiety, które słuchawki chciałbyś przetestować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zielonki mogą brać udział!

Mirabelka lub Mirek otrzyma do testów słuchawki, które będą miały najwięcej głosów ( ͡ ͜ʖ ͡)

O jakich słuchawkach mowa?

1. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS-01 - cena od 54,65 wg ceneo
2. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS-02 - cena od 55,28 wg ceneo
3. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS-03 - cena od 57,99 wg ceneo
4. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth WE-01 - cena od 25,00 wg ceneo
5. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth WE-02 - cena od 27,66 wg ceneo
6. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth WE-03 - cena od 31,80 wg ceneo

Informacje:
Sekcja Savio Gaming
Pozostałe produkty dostępne tutaj savio.net.pl/produkty

#rozdajo #test #sluchawki
SAVIOmultimedia - Mamy wtorek, a wtorek to dzień testów Waszych ulubionych produktów ...

źródło: comment_eh4PcHpxA5YU9w9EcfhmMkR4mwxBerJ3.jpg

Pobierz

Które słuchawki chciałbyś przetestować?

  • Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS-01 14.0% (157)
  • Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS-02 23.5% (263)
  • Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS-03 45.5% (509)
  • Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth WE-01 5.4% (60)
  • Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth WE-02 4.5% (50)
  • Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth WE-03 7.1% (79)

Oddanych głosów: 1118

  • 59
  • Odpowiedz
@deafpool: zalezy od produktów. Produkcję mamy w PRC wielu rzeczy, ale zgodnie z naszymi normami i testami. Część rzeczy produkujemy u nas bo mamy możliwości i sprzętowe i ludzkie. Produkty przed realizacją są przez nas testowane w naszych laboratoriach, a po zamówieniu sprawdzane czy są zgodne. Dlatego możemy pochwalić się niskim stopniem reklamacji naszych akcesoriów 0,45% w stosunku do zamówień - za rok 2018. I są tam ujęte reklamacje, gdzie
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia: ja chcę przetestować - jestem ciekaw czy pojechał ktoś je odsłuchać zanim zamowiliscie kontener z waszym logo naklejonym, czy jak większość "producentów" zamawiacie w ciemno, a potem "jakoś się sprzeda". ;)

Produkty łudząco podobne ( ͡º ͜ʖ͡º) do słuchawek z Alibaba, aliexpress, po wpisaniu bluetooth headphones, oraz uszeregowaniu od najtańszych.
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia: mimo że zawsze stawiam na udogodnienia do sprzętu to słuchawki bezprzewodowe jakoś mnie nie przekonują, bo wydaje mi się że łatwiej zgubić, nikt nie widzi że słuchasz i może pomyśleć że go zlewasz, ładowanie czy tam baterie no i oczywiście nigdy nie sprawdzałabym czy telefon już je widzi czy nie a nie chce swojej muzyki omyłkowo włączyć na głos XD lubię mieć niektóre rzeczy manualnie ale do testu to
  • Odpowiedz
@ravau: zawsze testujemy sprzęt, przed i po zamówieniu. Nie ma opcji "jakoś to będzie" u nas. Za długo jesteśmy na rynku by nie grać uczciwie. Dowodem na to może być 0,45% reklamacji względem zakupionych produktów za rok 2018. I duża część tych reklamacji była spowodowana nie zapoznaniem się przez użytkownika z instrukcją niż uszkodzeniem sprzętu ( ͡° ͜ʖ ͡°) np. użytkownik nie potrafił sparować słuchawek.

Mamy
  • Odpowiedz