Wpis z mikrobloga

Hej Skarby!
POTWIERDZONE INFO że w czwartek tj. 8.08.2019r. odbędzie się #nightdrive w #katowice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przygotowałam dla nas trasę "Południe". Poza jeżdżeniem, będzie też trochę chodzenia.
Miejsce zbiórki: Parking NOSPR Katowice. Godzina 22:00 Jeśli ktoś był na ostatnim najcie od @gorush to będzie wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Opis trasy
0. Start - parking NOSPR Katowice (bliżej ulicy Jerzego Haralda)
1. Hałda Kostuchna,Katowice. parkujemy niestety na osiedlu,
2. Parking Paprocany Tychy,
3. Parafia Wniebowzięcia NMP Kobiór,
4. Park Zamkowy, Pszczyna
5. Standardowo McDonald ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj link do trasy: https://maps.app.goo.gl/TGW3UNLwtQDnYvV78
Apka do rozmowy ZELLO: https://zello.com/nightdrive2019, hasło: wykop
W razie sugestii i propozycji proszę dać znać do środy, aby wprowadzić odpowiednie zmiany na czas.
No to co słonka? Z kim widzę się na miejscu? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#slask #slaskiewykoppiwo #nightdrive #silesianightdrive #samochody #motoryzacja #trocheruchuwkatowicach #gliwice #katowice
piatydzienmiesiaca - Hej Skarby! 
POTWIERDZONE INFO że w czwartek tj. 8.08.2019r. od...

źródło: comment_2159MJbvoqFyNdlLYJscoAVzLLW8vLdc.jpg

Pobierz
  • 166
  • Odpowiedz
@Jormungand: @Saute: Kurła! Czy ja mam trzy wieczory z rzędu spędzić na Ślunsku? Czwartek Nightdrive, piątek Miuosh, sobota piwo?

W sumie czemu nie, choć jednak będzie trzeba wybrać 2 z 3.

@noriad - jeśli reflektujesz na czwartkową jazdę, a nie chce Ci się prowadzić, to w sumie możesz ze mną pojechać. Ja też w piątek mam robotę, więc zaraz po jeździe powrót do Krk.
  • Odpowiedz
@krzesimir: jakby pogoda była, myślałem o przelocie na moto :) Ale in touch, jak będę znał pogodę i sytuację w robocie, bo wracam po 2 tygodniach urlopu i nie wiem czy mam do czego wracać ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@piatydzienmiesiaca jestem wstępnie chętny, ale z tym chodzeniem to chyba przesadzasz ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tylko jeden problem widzę, nie ogarnę Alfy do tego czasu, nie będziecie się mieli z czego śmiać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz