Wpis z mikrobloga

#fpl #fpldraft
Witam. Druga część spraw informacyjnych. Draft odbędzie się w czwartek, należy tylko ustalić godzinę. Domyślam się, że najbardziej odpowiadają Wam godziny wieczorne, więc proponuję godzinę 20. Jeśli ktoś ma coś przeciwko, niech wypowie się tutaj, jak mu odpowiada, tak samo.

Druga kwestia to kształt ligi, a raczej liczba osób w lidze. Domyślnie myślałem, żeby przyjmować tyle ile się da - do 16, ale @dziobalica słusznie zauważyła, że tak duża liga może trochę zepsuć zabawę. Tak więc proponuję, aby zgłosił się ktoś chętny do prowadzenia drugiej ligi, bo już wcześniej mieliśmy 12 chętnych. Ligi oczywiście podzielibyśmy na pół, w przypadku nieparzystej liczby osób, w tej prowadzonej przeze mnie mogłoby być ich więcej.
W przypadku braku zgłoszenia się takiej osoby są dwie opcje. Albo mamy ogromną ligę, albo losowo eliminuję kilka osób, tak aby liczba uczestników wynosiła 8.

Proszę wszystkich zainteresowanych o wypowiedzenie się w sprawie. Ligi powstaną w środę, po ostatecznym ustaleniu godziny czwartkowego draftu.

@ticos @Bruce_Robertson @Czyjatoja @Balcus @cb_radio @ashmedai @Afrizo @Pepeista @Vitz @perun86
  • 31
@Vojtazzz: Tzn. w zeszłym sezonie można było, ale w mojej lidze był mały ruch i żaden nie przeszedł. Jak najbardziej można, tylko tutaj znowu, kolejna zasada w przypadku propozycji trejdu, powinno się o tym napisać pod tagiem na wypoku. Jeśli w ciągu 24h nie będzie większościowego sprzeciwu, to ja jako komisarz trejd akceptuję, bo z tego co pamiętam to komisarz ma veto.

@Epidemiusz: Chyba głównie nadzór nad ligą, no i
Tzn. w zeszłym sezonie można było, ale w mojej lidze był mały ruch i żaden nie przeszedł. Jak najbardziej można, tylko tutaj znowu, kolejna zasada w przypadku propozycji trejdu, powinno się o tym napisać pod tagiem na wypoku. Jeśli w ciągu 24h nie będzie większościowego sprzeciwu, to ja jako komisarz trejd akceptuję, bo z tego co pamiętam to komisarz ma veto.


@Wojt_ASR_: @Vojtazzz: wydaje mi się, że wybierasz na starcie
@Wojt_ASR_: Jeżeli chodzi o czas to 20:00 w czwartek jest ok. Mam urlop więc będę ;-)
Gdyby zostało na tym, że robimy po 8 uczestników fajnie gdyby drugą grupę poprowadził ktoś, kto już ogarnia draft.
Sam muszę nadrobić temat tradów, w każdym razie - obecny..
@Wojt_ASR_: W zeszłym sezonie w naszym wykopowym drafcie było 8 osób, mniej lub bardziej aktywnych przez cały sezon i też żaden trade nie przeszedł. Podejrzewam, że info o trejdzie jest wysyłane na maila, bo tak jest chyba we wszystkich draftach nfl, nba itp więc tu raczej też.

termin mi pasuje
@Wojt_ASR_: Przeczytałem zasady i myślę, że mogę wziąć na siebie przyjemność prowadzenia drugiej, równorzędnej ligi.

Trade'y, z tego co widzę, można ustawić na akceptowanie wg widzimisię administratora ligi albo przez akceptację innych managerów i wtedy dzieje się to niezależnie od administratora. Rozumiem, że chcesz, by admin się tym zajmował i zbierał opinie na tagu, zamiast pozwalać na przechodzenie niezauważonych trade'ów.
@p3rm: systemem wężykowym wybierasz 15 graczy. Nieograniczona liczba transferów, które zostają zatwierdzone na 24h przed startem kolejki. Do tego traedy między graczami.

@Epidemiusz: No dokładnie. Wierzę, że wałków nikt nie będzie chciał robić, ale w fantasy NBA zawsze sporo z tym jest zamieszania i niestety wałki się pojawiają, no a w NBA mecze są codziennie i sporo osób zagląda tam każdego dnia. W drafcie... po prostu nie ma to sensu.