Wpis z mikrobloga

@ivan777: Jak ktoś zarabia #!$%@? kabony to też masz ból dupy, że nie ubiera się w Croppie czy Housie jak 90% użytkowników serwisu wykop.pl ?
Zaglądanie do somsiada portfela mamy wpisane w DNA.
  • Odpowiedz
@ivan777: @Fighter_forGlory: @Alex_mski: a ja uważam, że OP ma trochę racji, konsumpcjonizm jest problemem dzisiejszego świata. Ten smoczek nie jest lepszy, niż inny smoczek za kilka złotych, nie jest jakiś specjalny z dodatkowymi bajerami, ani nie jest turboeko żeby można było się nim posmyrać. Nie, płacisz ponad 100zł za samą markę. To jest konsumpcjonizm, dlatego że daliście sobie wmówić, że kupowanie przedmiotów z tym nadrukiem jest warte tych pieniędzy.
  • Odpowiedz
@ivan777: dokłądnie xD zostawcie milionerów w spokojuuuu niech kupują co chcąąą, a ja będę #!$%@?ł sobie pokornie konserwe ze spleśniałym chlebem, ważne że kupię smoczek za 130zł i milioner bedzie mial wiecej, wtedy bede szczesliwy a moja knaga w pełni sztywna
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: a kto mowi o wprowadzaniu komunizmu? jak zwykle jakieś skrajności xD idź ciągnać druta milionerowi za to że pozwoolił ci kupić kawałek gównianego plastiku za 130 zł xD jeszcze spróbuj tego bronić kapitalizmem to już w ogóle spuchnę xD
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: Nie bo mogą, tylko sa nowobogackimi debilami xD

Dobrym przykładem są zwycięzcy loterii i ich rozpuszczanie wygranej.
Każdy kto ma hajs i troche rozumu będzie szanował i oszczędzał pieniądze wszędzie gdzie sie da, a ktoś kto chce sie pokazać będzie go #!$%@?. Oszczędzał, to nie znaczy głodował i nie pozwalał sobie na różne przyjemności, tylko nie będzie wydawał na faktycznie zbędne rzeczy.
Tak, może i go stać, ale za rok
  • Odpowiedz