Wpis z mikrobloga

Kurła, jadę pociągiem i kompletnie zapomniałam o broodstockowiczach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na szczęście większość wysiadła tam gdzie ja wsiadłam, ale i tak jakis wesoły przedział jest w moim wagonie z którego capi piwskiem i rozbrzmiewa gitara i festiwalowa atmosfera. Czemu festiwalowicze nie potrafią szanować, że inni mają w dupie ich festiwal i czemu nie potrafią sie zachowywać tak, żeby nie przeszkadzać innym. Zwróciłam uwagę panu konduktorowi to tylko pokrecil głowa mówiąc, że poprosi ich o ciszę.
Ciężka podróż, oby słuchawki zagłuszyły ich xD
#woodstock #gorzkiezale
  • 83
  • Odpowiedz
@konsumatumest: spokojnie, brudstokowicze to mogą robić syf i o co sie w ogóle czepiasz (bo wykopki są częścią osób chodzących na ten festiwal heroinistów)

ale tylko spróbuj być matką z dzieckiem, które robi syf to cię zwyzywają od madek i będziesz tą najgorsząXD
  • Odpowiedz
@konsumatumest: po prostu na każdej imprezie znajdą się różni ludzie, równie dobrze mogłaś trafić na bandę Januszy walących bimber czy browce¯\(ツ)_/¯ a to że brud, syf, smród to co zrobisz? tak jak ktoś pisał wyżej 3 dni albo i więcej w lesie to się nie da pachnieć cały czas. Jeśli nie jeździsz na takie festiwale albo biwaki na dziko będzie Ci ciężko zrozumieć, mycie się w zimnej wodzie niestety nie
  • Odpowiedz
  • 1
@Kur_Piejak napiszę to 4 raz xD tak, mogłam przewidzieć, ale po prostu musiałam na szybko przyjechać do domu rodzinnego i miałam godzinę na podjęcie decyzji czym jechać i miałam wybrać samochód, ale stwierdziłam, że jestem bardzo zmęczona po pracy, więc kimnę się w pociągu. Totalnie zapomniałam wtedy o czymś takim jak woodstock. Bilet kupowałam na szybko dzisiaj o 7 rano i było pełno wolnego miejsca. O woodstocku przypomniałam sobie jak weszłam na
  • Odpowiedz
W pociągach jest przecież zakaz spożywania alkoholu. Szkoda, że tak mało respektowany i panuje społeczne przyzwolenie na to. Weź złóż skargę na konduktora i tyle. Nie rozumiem wykopków - nie potrafisz się dostosować do regulaminu przewoźnika, to nie jedziesz. Niech brudstok sam jedzie autem.
  • Odpowiedz
sama pewnie nigdy na festiwalu nie była żadnym z większą grupą znajomych - może takich nie ma?


@dorotka-wu: z Tobą to ciężko dyskutować :) jeszcze się zasadzisz i odstrzelisz .....( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konsumatumest: czemu sama nie powiedziałaś o co chodzi tylko poszłaś na skargę to konduktora? Ja jak jechałem na Woodstock pociągiem rok temu, trzeźwy nie pijący to powiedziałem żeby nie #!$%@? i zamienili się miejscami z osobami które np czytały książkę lub sluchali muzyki.
A no tak, zapomniałem. Nie byłaś wtedy w internecie
  • Odpowiedz
  • 0
@r50_ podejrzewam, że osoby w danym przedziale zwracały im uwagę. Z reszta chwilę po mojej rozmowie z konduktorem poszedł ktoś ode mnie z przedziału porozmawiać z nimi to został zwyzywany, więc jestem pewna, że moja rozmowa nic by nie dala
  • Odpowiedz
a czemu Ty się nie liczysz z tym że jest festiwal i trzeba przeboleć te trzy dni? Zresztą, sama trujesz nam dupę swoim kijem w dupie...


@wielki_wodzu_wioski: Festiwal odbywa sie na polu namiotowym, tam gdzie są rozstawione sceny, a nie w całym Kostrzynie, pobliskich miastach i na trasach gdzie przejeźdżają woodstokowicze.

Jak jadę na/z ognisko/a, to nie wyciagam w autobusie gitary, piwa i kiełbasek, bo wiem, że nie jestem na ognisku
  • Odpowiedz
@konsumatumest: no niestety brudasy to podludzie. Przykro że musisz jechać takim pociągiem. Ja kiedyś jechałem pociągiem gdzie też wracało mnóstwo ćpunów z jakiegoś lokalnego festiwalu hip hop czy coś w tym stylu. Ale okazało się że nawet spoko ziomeczki i browara strzeliliśmy razem. No ale widocznie brudstokowicze nie wiedzą co to integracja z normalnymi ludźmi.
  • Odpowiedz
@wielki_wodzu_wioski: pijąc piwsko, grając na gitarze, zachowując się głośno i paląc fajki jak najbardziej naginają regulamin przewozu zbiorowego więc powinni zostać z niego wyrzuceniu. A konduktor czy SOK powinni mieć w dupie, że wracają z jakiegoś festiwalu.
  • Odpowiedz